Darmowa dostawado punktu od 130,00 zł
Infolinia: 17 777 01 40poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

MK CAFE FRESH

Czym jest MK Cafe Fresh?

Czym jest MK Cafe Fresh?

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji najlepsze ziarna z całego świata, świeżo wypalane w małych porcjach. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach i jest nieporównywalna z tą, która miesiącami stoi na sklepowej półce.

Dzięki MK Cafe Fresh w dowolnym momencie, możesz zamówić świeżo palone, autorskie mieszanki kaw (blends) lub fascynujące egzotyką kawy jednorodne (origins) z najsłynniejszych kawowych regionów świata, które wypalamy w naszej palarni.

Palarnia kawy MK Cafe Fresh

Palarnia MK Cafe Fresh to wieloletnie doświadczenie ludzi i najwyższej jakości sprzęt. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy nowoczesną palarnię kawy, w której profesjonalizm i wiedza doświadczonego producenta spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii kawy. Nad jej jakością czuwają doświadczeni bariści oraz mistrzowie palenia kawy (prażalnicy), którzy dbają o to, żeby dostarczana Ciebie kawa była komponowana z najlepszych gatunkowo ziaren.

Manufaktura MK Cafe Fresh
Kiedy świeżo wypalona kawa dojrzewa do doskonałości?

Kiedy świeżo wypalona kawa dojrzewa do doskonałości?

Właściwe palenie kawy (prażenie) pozwala wydobyć z niej, to co najciekawsze i najbardziej szlachetne. W pierwszym okresie po wyprażeniu kawa wciąż jeszcze, jak mówią eksperci - „układa się”. Oznacza to, że lekko ostre nuty smakowe i aromatyczne, które daje się wtedy wyczuć ulegają złagodzeniu. W tym czasie parametry opisujące właściwy charakter kawy osiągają swoje najwyższe wartości i najlepsze proporcje, a jej smak klaruje się i staje bardziej szlachetny. Wreszcie świeżo wypalone ziarna „dojrzewają do doskonałości”.

Jak gwarantujemy świeżość naszych kaw?

Dzięki specjalnemu procesowi pakowania w atmosferze ochronnej (bez dostępu powietrza) oraz wielowarstwowym torbom blokującym dostęp tlenu, który działa niekorzystnie na zachowanie smaku i aromatu, dajemy dodatkową gwarancję utrzymania świeżości naszych kaw na niezmienionym poziomie przez kolejne 12 miesięcy.

Jak gwarantujemy świeżość naszych kaw?
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel