Darmowa dostawado punktu od 130,00 zł
Infolinia: 17 777 01 40poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Meksyk

( ilość produktów: 2 )

Widok:
Produkty
Smaki

MK Fresh Mexico Origin - Oryginalna kawa z Meksyku

Odkryj autentyczną kawę ziarnistą z Meksyku – kraj, gdzie kawa nie jest tylko napojem, ale częścią kultury. Ziarna kawy MK Fresh Mexico Origin są uprawiane na wysokościach przekraczających 1200 metrów nad poziomem morza, w sercu meksykańskich gór, gdzie połączenie wulkanicznej gleby i unikalnego klimatu nadaje jej niepowtarzalny charakter. Kawa MK Fresh Mexico Origin została wypalona w stopniu średnim i jest przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych, a dzięki niej przygotujesz aromatyczną kawę w zaciszu własnego domu. 

Kawa meksykańska - Niepowtarzalny smak wysokogórskiej kawy

Wysokiej jakości 100% meksykańska arabika w kawie MK Fresh Mexico Origin to symfonia smaków i aromatów. W jej głębi odkryjesz harmonijne połączenie aromatu migdałów i słodyczy karmelu z delikatną kwasowością cytrusów. Lekkie nuty pomarańczy wzbogacają ten wyjątkowy profil, tworząc idealną równowagę między intensywnością a subtelnością – jak w meksykańskiej kuchni, pełnej barw i emocji.

Kawa Ziarnista MK Fresh Mexico Origin

Kawa ziarnista do ekspresu automatycznego z serii MK Fresh, pochodząca prosto z Meksyku, oferuje wyjątkowe doświadczenie. Każde ziarno kawy MK Fresh Mexico Origin to podróż do serca Meksyku, gdzie bogactwo smaków miesza się z tradycją i historią. W każdym łyku tej kawy odkryjesz nie tylko smak, ale i ducha Meksyku. Meksykańska Arabika najwyższej klasy, rosnąca w górskich rejonach. Gęsta zieleń, wilgotna aura i imponujące wzniesienia nadają tej kawie najszlachetniejsze cechy charakterystyczne dla Meksyku.

Kawa MK FRESH MEXICO ORIGIN to nie tylko napój, to historia i tradycja zaklęta w ziarnach Arabiki. Uprawiana przez małych rolników, którzy z pokolenia na pokolenie przekazują tajniki perfekcyjnej uprawy, ta kawa to kwintesencja meksykańskiego dziedzictwa. Ciesz się każdym łykiem tej wyjątkowej kawy, która jest świadectwem bogatej historii i kultury Meksyku.

pixel