Darmowa dostawado punktu od 130,00 zł
Infolinia: 17 777 01 40poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Indie

( ilość produktów: 3 )

Widok:
Produkty
Smaki

100% arabika - Oryginalna kawa z Indii

Poznaj niezrównaną kawę ziarnistą z Indii, oferującą bogactwo smaków i aromatów. MK Fresh India Plantation to wyjątkowa propozycja dla miłośników kawy single origin, przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych zapewniająca głębokie doświadczenie sensoryczne w zaciszu własnego domu. Każde ziarno kawy jest świadkiem tradycji i doskonałości, jaką Indie oferują w swoich najlepszych gatunkach Arabiki.

Kawa ziarnista MK Fresh INDIA PLANTATION

Przeznaczona do ekspresu automatycznego kawa MK Fresh INDIA PLANTATION to gwarancja najwyższej jakości i świeżości. Zainspirowana różnorodnością przyrody i bogatą paletą lokalnych przypraw, kawa zaskakuje wyjątkowym połączeniem owocowych i korzennych nut. Uprawiana na górskich terenach Indii zachwyca złożonym bukietem aromatów, łącząc w sobie delikatne nuty pieprzu, owoców pestkowych i aromat szlachetnego drewna. Delikatna kwasowość i subtelne body sprawiają, że każdy łyk to podróż do tajemniczych zakątków Indii. Zasmakuj egzotyki w kawie MK Fresh India Plantation.

MK Fresh INDIA PLANTATION – indyjska perła wśród kaw

Każde ziarno India Plantation to efekt starannego selekcjonowania i obróbki metodą mokrą, co nadaje tej kawie niepowtarzalny charakter. Indyjska tradycja uprawy kawy, sięgająca setek lat wstecz, sprawia, że MK Fresh INDIA PLANTATION to więcej niż kawa – to historia i duma indyjskich plantacji, zamknięta w każdym ziarnie. Spróbuj naszego bestsellera i zanurz się w orientalnym świecie aromatów.

pixel