0

Świeżo palona kawa ziarnista MK Fresh Espresso 2x1kg

PLN 142.78
Wysyłamy w 48h

Zestaw kaw ziarnistych MK Fresh Espresso 2x1kg

Gatunek: 100% Arabika.

Poziom intensywności: intensywna

Profil smakowy: Autorska kompozycja kaw o charakterze mocnego, pobudzającego espresso. Połączenie wysokiej jakości Arabik z trzech, wyjątkowych regionów zaowocowało intensywną kawą, idealną do ekspresu ciśnieniowego. Bukiet charakteryzują zdecydowane smaki gorzkiej czekolady i karmelu, pikantność pieprzu oraz lekkość jagód. Wieńczy go natomiast aromat pieczonej skórki chleba, który jest efektem powolnego i cierpliwego prażenia ziaren. Świeżo palona kompozycja Arabik do przygotowania profesjonalnego espresso w Twoim domu.

Zawartość zestawu
  • MK FRESH ESPRESSO 1KG ZIARNO
  • MK FRESH ESPRESSO 1KG ZIARNO
Opis

MK Fresh Espresso

Kawa ziarnista espresso to kwintesencja klasycznego smaku i intensywności, która jest Ci potrzebna każdego dnia. Sekretem jej wyjątkowego smaku jest sztuka odpowiedniego skomponowania mieszanki kaw ziarnistych. Nasze intensywne i aromatyczne espresso to efekt wieloletniego doświadczenia i doboru ziaren z trzech egzotycznych regionów: Brazylii, Kolumbii oraz Indii.

Jakie powinno być idealne, włoskie espresso? Z pewnością mocne i zdecydowane, a zarazem orzeźwiające i rześkie. Wszystko to znajdziesz w naszej mieszance ziarnistej Arabiki, w której intensywność gorzkiej czekolady, pieprzu i karmelu łagodzona jest poprzez lekki i wyrafinowany aromat jagód. Cierpliwe i powolne prażenie ziaren pozwala wydobyć z nich głęboki bukiet smaku, a zarazem zredukować kwasowość poprzez podkreślenie niepowtarzalnego aromatu dobrze wypieczonej skórki chleba. Wszystkie te uzupełniające się wzajemnie doznania smakowe charakteryzują się mocą, a zarazem lekkością - połączenie idealne do przygotowania filiżanki świeżo palonego espresso.

Kompozycja

Nasza kawa ziarnista espresso powstaje z wyjątkowej kompozycji trzech rodzajów ziaren Arabiki uprawianych w egzotycznych regionach idealnych dla krzewów kawowca. Dzięki połączeniu brazylijskiej odmiany czekoladowej kawy Brazil Santos oraz indyjskiej, wyrazistej India Plantation mieszanka nabiera niezbędnej pełni mocy i intensywności oraz lekko pikantnych nut smakowych. Dodatek ziaren aromatycznej odmiany Colombia Excelso uzupełnia kompozycję o subtelny, wyrafinowany posmak. Cała ta mieszanka kaw ziarnistych wyróżnia się przyjemną intensywnością, która na długo pozostawia ślad na podniebieniu - najpierw pozwala wyczuć nuty czekoladowe i karmelowe, zwieńczone lekkością jagód i wyjątkowym aromatem chrupiącej skórki pieczywa. Filiżanka tego espresso to doznanie, które chce się powtarzać każdego poranka.

Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem