Darmowa dostawado punktu od 130,00 zł
Infolinia: 17 777 01 40poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
JAKĄ KAWĘ WYBRAĆ NA PREZENT?
2023-12-06

JAKĄ KAWĘ WYBRAĆ NA PREZENT?

Jednym z najlepszych sposobów na obdarowanie drugiej osoby jest znalezienie prezentu, który wpisze się idealnie w jej osobiste gusta i upodobania. Nie należy to do zadań najprostszych. To jednak nie oznacza, iż mierzysz się z niewykonalnym wyzwaniem. Jeśli poszukujesz odpowiedniego upominku, kawa na prezent może okazać się opcją bezpieczną, luksusową, elegancką i właściwą dla każdego! Jaka będzie jednak najtrafniejszym wyborem?

Kawa na prezent - kieruj się smakiem i aromatem!

Wbrew pozorom, każda kawa różni się walorami smakowymi i aromatycznymi. Bukiet smakowy, jakiego możesz spodziewać się po filiżankach kawy zaparzonych z poszczególnych odmian ziaren, może znacznie zaskoczyć Cię swoją różnorodnością i odmiennością. Poszukując kawy na prezent upewnij się co do gustu i preferencji osób, które chcesz obdarować takim upominkiem.

Jeżeli osoba, która ma być przez Ciebie obdarowana, gustuje w delikatnych i subtelnych smakach, z pewnością ucieszy się z kawy na prezent nawiązującej swoim aromatycznym profilem do miodu, cukru trzcinowego oraz róży. Takie propozycje, jak Mexico Jaguar o średnim poziomie kwasowości, czy Geisha Nicaragua Honey o zrównoważonej intensywności na pewno zasmakuje miłośnikom kawy poszukującym wybornych, szlachetnych odmian i gatunków ziaren. Z kolei osobom uwielbiającym posmak czekolady i karmelu możesz wręczyć kawę na prezent Brazil Mogiana pełną klasycznej słodyczy z nutą orzechowo - miodowego aromatu.

Kawy na prezent- dla niezdecydowanych

Zastanawiasz się, która kawa będzie najbardziej odpowiadać Twoim bliskim? Być może kawa na prezent jest upominkiem kierowanym do pary małżonków, narzeczonych, rodziców, których upodobania są dosyć zróżnicowane? To okoliczność, w której najbezpieczniejszym podarunkiem będzie zestaw prezentowy kaw ziarnistych składający się z kilku opakowań kaw, których ziarna pochodzą z plantacji zlokalizowanych w wielu zakątkach świata. Każde opakowanie zawiera ziarna, które po zaparzeniu uwalniają aromat przywodzący na myśl klimat, położenie geograficzne i sposoby uprawy stosowane na poszczególnych plantacjach. Często smaki i zapachy przejmują pewne nuty i bukiet od roślin, w których towarzystwie dojrzewają kawowce, co zdecydowanie wpływa na finalne doznania podczas degustacji zaparzonego napoju. Kawa na prezent w postaci zestawu składającego się z kilku opakowań ziaren pochodzących z różnych krajów i kontynentów to pomysł, który na pewno wpisze się idealnie w gusta obdarowywanych przez Ciebie osób!

Kawa na prezent ze słodkim dodatkiem

Kawa na prezent to pomysł idealny. Warto jednak umilić sobie czas spędzony na filiżance tego napoju i wzbogacić go o dodatki w postaci czekolady i miodu. Takie zestawy są jak najbardziej wskazane dla miłośników wyjątkowych smaków. Taki zestaw to sposób na zachowanie idealnego balansu, jak i eksperymentowanie z proporcjami smaków i oferowanych przez nie finalnych doznań dla podniebienia. Kawa na prezent w tak wytwornej oprawie będzie zestawem, który może pełnić rolę upominku dla bliskich, ale także dla osób z otoczenia biznesowego, czy współpracowników. Elegancja, wysoka jakość, starannie selekcjonowane produkty wchodzące w skład takiego zestawu to kompozycja przemyślana, która zapewni niebywałą radość dla wszystkich zmysłów. Jeżeli nie jesteś przekonany o tym, jakie są preferencje obdarowywanych osób, zdecyduj się właśnie na wspomniany zestaw pełen zaskakujących smaków, które bliska Tobie osoba będzie mogła poznawać krok po kroku.

W filiżance - tak kawa smakuje najlepiej!

Zmysł wzroku ma ogromny wpływ na to, jak finalnie smakuje dany produkt. “Jemy również oczami”, dlatego wizualna oprawa kawy ma jak najbardziej istotne znaczenie. Od zawsze niezwykle eleganckim sposobem serwowania kawy było podawanie jej w porcelanowych filiżankach, zdobionych unikalnymi wzorami, ze starannie wyprofilowanym uchem, na gustownej, wytwornie prezentującej się podstawce. Ilość zaparzonej kawy podawanej w filiżance jest optymalna do tego, by delektować się i jednocześnie poczuć ten zastrzyk energii, który wprawia w dobry nastrój i dodaje chęci do działania. Kawa na prezent w zestawie z filiżanką to zatem duet idealny, nierozłączny, komplementarny i trafny. Takie zestawy wzbogacone o inne słodkie dodatki to idealny pomysł na upominek na każdą okazję i okoliczność.

Amatorzy dobrego smaku, miłośnicy kawy, bariści, czy poszukiwacze wyjątkowych aromatów - bez względu na to, kim są, czym się interesują, jaką mają pracę - kawa na prezent w postaci pojedynczego opakowania, zestawu z wielu zakątków świata lub niespodzianki składającej się z kawy i słodkich dodatków sprawi im wszystkim z pewnością niebywałą przyjemność!

Autor: Łukasz Mitura
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023
pixel