0

Zestaw Prezentowy Kaw Ziarnistych Limited Edition 4x250g

PLN 129.99
PLN 110.49
PLN 110.49 / kg
Wysyłamy w 48h

Zestaw czterech unikalnych i rzadkich kaw z edycji limitowanej, który umożliwia degustację najciekawszych Arabik z Brazylii, Guatemali czy Tanzanii. Zestaw zawiera: orzechową kawę Brazil Cemorrado Hazel o naturalnej słodyczy, Guatemalę Golden Flakes z owocowymi nutami żurawiny i winogron, aromatyczne ziarna Nicaragua Las Campanillas, które kuszą jabłkiem, limonką i truskawką, a także afrykańską Tanzanię Peaberry AB o imponującym bogactwie bukietu, w którym wyróżniają się nuty grejpfruta, kiwi, agrestu, a także słodycz czekolady. Kawy zapakowane w estetyczne pudełko stanowią idealny pomysł na prezent.

Zestaw zawiera kawy ziarniste:

 • - Tanzania Peaberyy AB 250g
 • - Nicaragua Las Campanillas 250g
 • - Guatemala Golden Flakes 250g
 • - Brazil Cemorrado Hazel 250g
 • Opis

  Zestaw Prezentowy Kaw Ziarnistych Limited Edition 4x250g

  India Monsooned

  Prezentujemy limitowany zestaw prezentowy czterech ziarnistych kaw, pochodzących z regionów i plantacji specjalizujących się w uprawie rzadkich, wysokojakościowych odmian Arabiki. Wszystkie kawy charakteryzują się niepowtarzalnym bukietem aromatów i bogatą tradycją uprawy. Dzięki nim poznasz najlepsze kawy z Brazylii, Guatemali, Nicaraguai oraz Tanzanii – cenione przez baristów, poszukiwane przez kawowych amatorów z całego świata.

  Panama Boquete

  Kawy Kompletne

  Jesteś ciekawy sekretu naturalnej, orzechowej słodyczy Brazil Cemorrado Hazel? Zastanawiasz się jak smakują ziarna krajów Ameryki Środkowej, takich jak Nikaragua czy Gwatemala? A może chciałbyś odkryć owocowy bukiet w kawie Tanzania Peaberry AB? Sprawdź sam i przekonaj się, jak bogaty i różnorodny może być świat kawy!

  Yellow Bourbon

  Każdy region kawowy, a nawet pojedyncza plantacja posiada swoją odrębną tradycję uprawy kawowca, a nawet odrębny, unikatowy smak. Ten smak kawy jest wypadkową bardzo wielu czynników – takich jak sposób uprawy, ukształtowanie terenu, warunki klimatyczne czy metody obróbki. Ilość zmiennych, która wpływa na ostateczny bukiet kawowego naparu jest praktycznie nieskończona.

  Colombia Organic

  Są jednak takie elementy, które sprawiają, że poszczególne ziarna są bardziej kompletne niż inne. Wpływ na to może mieć wielkość ziarna, jego kształt, obecność niespotykanych nut aromatycznych w naparze czy zachwycająca słodycz. Ich dostępność jest limitowana, ze względu na fakt, ze uprawiane są na niewielkich plantacjach albo gospodarstwach.

  Właśnie takie wyjątkowe kawy znajdują się w oferowanym przez MK Cafe Fresh zestawie.

  Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię
  Ocena *
  *
  *