0

Zestaw Prezentowy Kaw Ziarnistych Limited Edition 4x250g

PLN 119.90
PLN 95.92
PLN 95.92 / kg
Wysyłamy w 48h

Zestaw czterech unikalnych i rzadkich kaw origins, który umożliwia degustację najciekawszych Arabik z Brazylii, Indii czy Congo. Zestaw zawiera: łagodne kawy Brazil Honey oraz Brazil Cemorrado Chocolate o naturalnej słodyczy, aromatyczne ziarna India Monsooned, a także afrykańską Congo Kivu o imponującym bukiecie kwiatowych i cytrusowych smaków. Kawy zapakowane w estetyczne pudełko stanowią idealny pomysł na prezent.

Zestaw zawiera kawy ziarniste:

  • - Brazil Honey 250g
  • - Congo Kivu 250g
  • - India Monsooned AA 250g
  • - Brazil Cemorrado Chocolate 250g
Opis

Zestaw Prezentowy Kaw Ziarnistych Limited Edition 4x250g

India Monsooned

Prezentujemy limitowany zestaw prezentowy czterech ziarnistych kaw origins, pochodzących z regionów i plantacji specjalizujących się w uprawie rzadkich, wysokojakościowych odmian Arabiki. Wszystkie kawy charakteryzują się niepowtarzalnym bukietem aromatów i bogatą tradycją uprawy. Dzięki nim poznasz najlepsze kawy z Brazylii, Indii oraz Congo – cenione przez baristów, poszukiwane przez kawowych amatorów z całego świata.

Panama Boquete

Kawy Kompletne

Jesteś ciekawy sekretu naturalnej słodyczy odmiany Brazil Honey oraz Brazil Cemorrado Chocolate? Zastanawiasz się jak smakują indyjskie ziarna poddane działaniu wilgotnych monsunów? A może chciałbyś odkryć złożony bukiet kwiatowych i cytrusowych nut w kawie Congo Kivu? Sprawdź sam i przekonaj się, jak bogaty i różnorodny może być świat kawy!

Yellow Bourbon

Każdy region kawowy, a nawet pojedyncza plantacja posiada swoją odrębną tradycję uprawy kawowca, a nawet odrębny, unikatowy smak. Ten smak kawy jest wypadkową bardzo wielu czynników – takich jak sposób uprawy, ukształtowanie terenu, warunki klimatyczne czy metody obróbki. Ilość zmiennych, która wpływa na ostateczny bukiet kawowego naparu jest praktycznie nieskończona.

Colombia Organic

Są jednak takie elementy, które sprawiają, że poszczególne ziarna są bardziej kompletne niż inne. Wpływ na to może mieć wielkość ziarna, jego kształt, obecność niespotykanych nut aromatycznych w naparze czy zachwycająca słodycz. Ich dostępność jest limitowana, ze względu na fakt, ze uprawiane są na niewielkich plantacjach albo gospodarstwach.

Właśnie takie wyjątkowe kawy znajdują się w oferowanym przez MK Cafe Fresh zestawie.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*