0

Zestaw miodów 3x100g

PLN 45.99
PLN 116.33 / kg
Wysyłamy w 48h
Zestaw 3 miodów w ozdobnym kartoniku to miła forma niezobowiązującego prezentu lub słodkiej niespodzianki. W opakowaniu znajdują się 3 odmiany miodów dobrane tak, aby każdy znalazł produkt odpowiadający jego potrzebom: kremowy miód z malinami, wiosenny miód faceliowy i drobnoziarnisty miód wielokwiatowy.
Zestaw zawiera 3 odmiany miodów o różnych właściwościach:
- kremowy miód z malinami o wyrazistym kwiatowym aromacie i naturalnie słodkim smaku. Dodatek malin nadaje mu piękną czerwoną barwę oraz delikatnie przełamuje słodycz nutami owocowymi.
- wiosenny miód faceliowy o jasnożółtej barwie i lekko kwaskowym, ale jednocześnie słodkim smaku oraz dyskretnym ziołowym aromacie. Pozyskiwany z kwiatów facelii, stanowiącej niezwykle bogate źródło nektaru. Błękit kwiatów sprawia, że miód posiada wyjątkowo ładny, jasny odcień.
- drobnoziarnisty miód wielokwiatowy o jasnożółtej barwie, wyrazistym kwiatowym aromacie i naturalnie słodkim smaku. Jest on jednym z najpopularniejszych i powszechnie używanych rodzajów pszczelego miodu.

Prawdziwy miód ulega krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40°C. Na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze powyżej 18°C.
Opis
Nasz miód pochodzi ze sprawdzonych Pasiek Rodziny Sadowskich i produkowany jest z nektaru, który powstaje na Północy Mazowsza oraz na Kujawach. Wszystko co trafia do słoika pochodzi wyłącznie z natury, co potwierdza doskonały smak i aromat. Dzięki wiedzy i pasji producenta, mamy pewność, że miód jest świeży i najwyższej jakości.
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*