0

Świeżo palona kawa ziarnista MK Fresh GUATEMALA 4x250g

PLN 115.56
Wysyłamy w 48h

WYPRZEDAŻ PARTII Z DATĄ PALENIA 19.12.2022 r.

Zestaw kaw ziarnistych MK Fresh GUATEMALA LAS CAPUCHINAS 4x250g

Gatunek: 100% Arabika.

Poziom intensywności: średnio intensywna

Profil smakowy: Szlachetna Arabika pochodząca z malowniczego regionu Antigua w Gwatemali. Sąsiedztwo aż trzech wulkanów zapewnia żyzną glebę i doskonałe warunki do uprawy naprawdę dobrych kaw. Arabika Guatemala Las Capuchinas zbierana jest ręcznie na wysokości 1450 – 1800 m n.p.m. i starannie selekcjonowana. Bukiet charakteryzują w pełni naturalne aromaty czekolady, orzechów, a nawet brzoskwiń i ciemnych winogron. Najważniejsza jest jednak wyrazista, satysfakcjonująca słodycz. Warto spróbować Gwatemali w tak szlachetnym i wdzięcznym wydaniu.

Zawartość zestawu
  • GUATEMALA LAS CAPUCHINAS 250G ZIARNO
  • GUATEMALA LAS CAPUCHINAS 250G ZIARNO
  • GUATEMALA LAS CAPUCHINAS 250G ZIARNO
  • GUATEMALA LAS CAPUCHINAS 250G ZIARNO
Opis

Guatemala Las Capuchinas - świeżo palona kawa

Wysokiej jakości ziarna kawy są owocem upraw w gwatemalskiej Antigui, która sąsiaduje z trzema wulkanami oraz jest dawną stolicą kraju o ciekawej historii. Warunki naturalne regionu i wulkaniczne gleby sprawiają, że uprawiana tutaj gwatemalska kawa ziarnista po zaparzeniu przeradza się w wyjątkowo szlachetny i unikalny napój o niezwykle satysfakcjonującym smaku.

Guatemala Las Capuchinas ze względu na ukształtowanie terenu i wysokość 1450 - 1800 m n.p.m. jest zbierana wyłącznie ręcznie, a następnie starannie selekcjonowana. Doskonałe pod każdym względem ziarna zachwycają słodkim posmakiem przywodzącym na myśl winogrona, brzoskwinie, miód, migdały, czy orzechy laskowe. Świeżo palona kawa zasługuje na miano jednej z najlepszych, do czego zdecydowanie przyczynił się panujący w tym regionie mikroklimat. Sięgając po filiżankę tej kawy, można poczuć smak kojarzący się z charakterem i aurą właściwą dla wspomnianego regionu Gwatemali.

Brazil Yellow Diamon

Świeżo palona kawa z podnóża wulkanu

Guatemala Las Capuchinas będąca cenionym gatunkiem kawy w wielu zakątkach świata pochodzi z regionu Antigua Guatemala, czyli “starej Gwatemali” - urokliwego miasteczka słynącego z architektury utrzymanej w kolonialno-barokowym stylu i bogatej kultury. Miasto niezmiennie przez 230 lat było stolicą kraju, jednak w 1773 roku z powodu ogromnych zniszczeń będących efektem trzęsienia ziemi stolicę przeniesiono w inne, bezpieczniejsze miejsce.

Brazil Yellow Diamond

Antigua Guatemala to miejsce licznych pielgrzymek i wizyt turystycznych, a nad samym miastem rozpościera się niezwykły krajobraz trzech wulkanów: Volcán de Agua, czyli wulkanu wody, Acatenango oraz wciąż aktywnego wulkanu ognia - Volcán de Fuego. Kawa ziarnista 250g uprawiana na tym terenie nadaje jej wysublimowanego smaku i kuszącego aromatu.

Brazil Yellow Diamon

Mimo licznych niebezpieczeństw czyhających na mieszkańców miasteczka obfita w minerały gleba wulkaniczna i ciepły klimat stanowią idealne warunki do dalszego rozwoju plantacji. Świeżo palone ziarna takich odmian jak Bourbon, czy Catuai tworzą szlachetny napój, który zachwyca unikalnym bukietem smaku i aromatu.

Brazil Yellow Diamond

Gwatemalska kawa ziarnista - wysoka jakość doceniana przez profesjonalistów

Wysokiej jakości kawa ziarnista 250g to jeden z produktów cenionych za swoje unikalne walory pieszczące podniebienie i kuszące szlachetnym aromatem. Wysokogatunkowe odmiany ziaren Arabiki pochodzące z Gwatemali są niezwykle poszukiwane i pożądane przez pasjonatów i smakoszy kawy na całym świecie. Guatemala Las Capuchinas to kawa, którą bez wahania można zaliczyć do mieszanek z wyższej półki. To produkt zasługujący na największe uznanie.

Brazil Yellow Diamon
Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem