0

Supreme Strength Ziarno 250g

PLN 19.99
PLN 15.99
PLN 63.97 / kg
Wysyłamy w 48h

Kompozycja wyrazistych odmian ziaren, przeznaczona dla osób traktujących kawę jako niezbędny element podtrzymania aktywności umysłu. Mocne palenie pozbawia kawę kwasowości i nadaje jej ciekawej goryczki oraz mocy, która skutecznie postawi Cię na nogi i dostarczy niezbędnej energii do pracy.

Intensywność
4.5
Kwasowość
2.0
Brak obrazka
Stopień palenia
ciemny (dark)
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Supreme Strength

Kawa ziarnista Supreme Strength

Kawa ziarnista Supreme Strength ma charakter wyrazistego espresso. Jest mocną kawą z dużą zawartością kofeiny. Pachnie egzotycznymi nutami – intensywną czekoladą, smakowitym kakao i słodką wanilią. W jej bukiecie wyczujesz także aromat skórki pieczonego chleba. Jak uzyskać tak nietuzinkowe połączenie?

Mieszanka trzech wolno palonych Arabik

Mocna kawa ziarnista Supreme Strength poddawana jest powolnemu procesowi palenia. Dzięki temu traci na kwasowości, w zamian zyskując goryczkę i głębię smaku. Ta intensywna kawa jest mieszanką trzech rodzajów Arabik. Brazil Mogiana i India Plantation dodają Supreme Strength mocy i lekko pikantnego smaku. Z kolei Colombia Supremo sprawia, że staje się ona odrobinę bardziej wyrafinowana. Jednak by uzyskać tę smakowitą i mocną kawę, nie wystarczy tylko odpowiednia kompozycja ziaren. Za wyrazistość Supreme Strength odpowiada nieodzowne, powolne prażenie Arabik.

Nietuzinkowy bukiet zapachów

Intensywna kawa Supreme Strength zawiera w sobie bogactwo aromatów. Wyczujesz w niej zapachy gorzkiej czekolady, kakao i wanilii. W bukiecie tej kawy najbardziej zaskoczy cię jednak woń przywodząca na myśl dobrze wypieczoną skórkę chleba. Ta nuta sprawi, że po wypiciu jednej filiżanki napoju, będziesz mieć ochotę zaparzyć kolejną.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*