0

Subtle Harmony 250g

30 Ocena(y)
PLN 0.00
Wysyłamy w 48h
Kawa o delikatnym smaku, z wyczuwalnymi nutami miodowo-orzechowymi, cechująca się niespotykaną równowagą i harmonią.  Dzięki umiejętnie dobranej kompozycji ziaren jest na tyle łagodna, że możesz ją pić na co dzień, dla odprężenia. Subtle Harmony stanowi doskonały pretekst, żeby się zrelaksować.
Intensywność
2.0
Kwasowość
2.5
Region
100% Arabiki z Brazylii, Kostaryki, Kolumbii
Stopień palenia
średni (medium)
Skład blendu
70% Brazil Mogiana/ 20% Costa Rica SHB/ 10% Colombia Supremo
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Subtle Harmony

Subtle Harmony

Równowaga, łagodność, harmonia to słowa klucze, za pomocą których można opisać tę kawę.

Jest ona jak popołudnie z dobrą książką. Codzienna rzecz, która daje wiele radości i pozwala się odprężyć. Mieszanka ta stanowi dobrze zbalansowaną kompozycję ziaren charakteryzującą się delikatną kwasowością, słodkim aromatem i okrągłym, równym body. Ma przyjemny miodowy smak, wolny od goryczy i suchości. Subtle Harmony stanowi dobry pretekst, żeby znaleźć relaksującą chwilę dla siebie.

charakter

Unikatowe połączenie tak pożądanych cech kawowych jak delikatna kwasowość, przyjemna słodycz, „miękkość” i gładkość konsystencji mieszanka ta zawdzięcza umiejętnemu doborowi składników i odpowiednio przeprowadzonemu procesowi palenia. Profil smakowy kawy jest łagodny, zrównoważony, harmonijny, lekko słodkawy. Ma ona miodowo- orzechowy smak, któremu odpowiada subtelny, winny aromat.

Subtle Harmony
Opinie potwierdzone zamówieniem
Strona:
1 - 10 z 30 Pokaż:
10
Marta
Bardzo delikatna subtelna na poranny rytuał wymarzona .
Nati
Pierwsza, której spróbowałam. Jest delikatna w smaku, mało kwaśna. Dopiero teraz poczułam co to znaczy energia po filiżance kawy. Polecam dla osób, które tak jak ja zaczynają przygodę z prawdziwą kawą a dotychczas piły rozpuszczalną z marketu z mlekiem ... Piję ją nawet bez mleka. Zapach świeżo zmielonej kawy jest niesamowity :)
Marek i Iza
To zdecydowanie nasze odkrycie. I to dzięki Wam. Wyśmienita poranna otwiera nam oczy i pozwala dobrze zacząć dzień. Spełnia w 100 procentach nasze oczekiwania.
Piotr
Mało intensywna, polecam osobą, które piją delikatną kawę.
Joanna
Moja ulubiona kawa.
Joanna
Jest to moja ulubiona poranna kawa z mlekiem. Próbowałam tu różnych kaw i zawsze wracam do tej. Pyszna i delikatna.
maria
Bardzo delikatna.
Hanna
Dobra muzyka, filiżanka świeżo parzonej kawy z mlekiem i stres po pracy znika. Za dnia wolę mocniejszą kawę i bez mleka.
Grażyna
Bardzo delikatna, dość dobra ale ja wolę mocniejsze. Uważam, że są lepsze:)
Aga
Z mlekiem bardzo dobra, bez mleka nie do picia jak dla mnie mocno kwaśna.
Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem