0

Ręcznie malowana filiżanka Lubiana lazurowa 180ml

4 Ocena(y)
PLN 32.99
PLN 164.95 / kg
Wysyłamy w 48h

Prezentujemy ręcznie malowaną filiżankę do cappuccino o pojemności 180 ml w kolorze lazurowym wraz ze spodkiem . To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki. Każda filiżanka jest inna, niepowtarzalna i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca rytuał picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się również filiżanki w 3 innych kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Każda filiżanka jest w 100% ręcznie malowana, dlatego filiżanki tego samego koloru, ale pochodzące z różnych partii produkcyjnych oraz w innych rozmiarach mogą się od siebie nieznacznie różnić odcieniem.

Opis
Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino

Codzienna kawa potrafi być momentem bardzo szczególnym, a nawet osobistym. Poświęcamy mu wiele uwagi – mieląc świeżo palone ziarna, albo ogrzewając ulubione naczynie. Takie momenty wymagają więc specjalnej oprawy – przedstawiamy ręcznie malowaną filiżankę do cappuccino o pojemności 180 ml w kolorze lazurowym. Wielkość jest idealna do małego cappuccino lub czarnej kawy zaparzonej w dripie czy chemexie. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki.

Każda filiżanka jest inna, niepowtarzalna i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca zwyczaj picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. Kształt filiżanki oraz rozmiar zostały opracowane tak, aby dostarczyć maksymalnej przyjemności z picia kawy. To przykład nowoczesnego rzemiosła, które idealnie pasuje do wyśmienitej, świeżej kawy. W naszej ofercie znajdują się również malowane filiżanki w 3 innych kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino
Opinie
Strona:
1 - 4 z 4 Pokaż:
10
Paulina
Kupiłam zieloną, ciemnoniebieską i szarą. Piękne, eleganckie filiżanki w przyzwoitej cenie. Można myć w zmywarce, nic się im nie dzieje.
Klaudia
Czy mozna zamowic tez talerzyk?
Gosia
Zamówiłam dwie filiżanki z tej strony na prezent (zieloną i szarą). Filiżanki są przepiękne, chyba nawet ładniejsze niż na zdjęciach. Paczka przyszła solidnie zapakowana, wszystko przyszło tak, jak należy. Żałuję, że nie zamówiłam sobie!
Jacek
Świetny wybór do kaw MK CAFE a i na prezent SUPER !!! Kupiłem całą kolekcję !!! POLECAM !!!
Dodaj opinię
Ocena *
*
*