0

Ręcznie malowana filiżanka 180ml różowa Lubiana

1 Ocena(y)
PLN 29.99
PLN 149.95 / kg
Wysyłamy w 48h

Prezentujemy ręcznie malowaną filiżankę do cappuccino o pojemności 180 ml w kolorze pudrowego różu wraz ze spodkiem. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki. Każda filiżanka jest inna, niepowtarzalna i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca rytuał picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się również filiżanki w kilku innych kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Każda filiżanka jest w 100% ręcznie malowana, dlatego filiżanki tego samego koloru, ale pochodzące z różnych partii produkcyjnych mogą się od siebie nieznacznie różnić odcieniem.

Opis
Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino

Codzienna kawa potrafi być momentem bardzo szczególnym, a nawet osobistym. Poświęcamy mu wiele uwagi – mieląc świeżo palone ziarna, albo ogrzewając ulubione naczynie. Takie momenty wymagają więc specjalnej oprawy – przedstawiamy ręcznie malowaną filiżankę do cappuccino o pojemności 180 ml w kolorze pudrowego różu.Wielkość jest idealna do małego cappuccino lub czarnej kawy zaparzonej w dripie czy chemexie. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki.

Każda filiżanka jest inna, niepowtarzalna i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca zwyczaj picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. Kształt filiżanki oraz rozmiar zostały opracowane tak, aby dostarczyć maksymalnej przyjemności z picia kawy. To przykład nowoczesnego rzemiosła, które idealnie pasuje do wyśmienitej, świeżej kawy. W naszej ofercie znajdują się również malowane filiżanki w kilku innych kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino
Opinie
Strona:
1 - 1 z 1 Pokaż:
10
Jacek
Świetny wybór do kaw MK CAFE a i na prezent SUPER !!! Kupiłem całą kolekcję !!! POLECAM !!!
Dodaj opinię
Ocena *
*
*