0

Ręcznie malowana filiżanka Lubiana koralowa 180ml

1 Ocena(y)
PLN 37.99
PLN 189.95 / kg
Wysyłamy w 48h

Prezentujemy ręcznie malowaną filiżankę do cappuccino o pojemności 180 ml w kolorze koralowym wraz ze spodkiem. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki. Każda filiżanka jest inna, niepowtarzalna i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca rytuał picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się również filiżanki w 3 innych kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Każda filiżanka jest w 100% ręcznie malowana, dlatego filiżanki tego samego koloru, ale pochodzące z różnych partii produkcyjnych oraz w innych rozmiarach mogą się od siebie nieznacznie różnić odcieniem. Możliwe jest również występowanie ciemniejszej kreski po oderwaniu pędzla od filiżanki lub spodka, co nie stanowi wady produktu.

Opis
Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino

Codzienna kawa potrafi być momentem bardzo szczególnym, a nawet osobistym. Poświęcamy mu wiele uwagi – mieląc świeżo palone ziarna, albo ogrzewając ulubione naczynie. Takie momenty wymagają więc specjalnej oprawy – przedstawiamy ręcznie malowaną filiżankę do cappuccino o pojemności 180 ml w kolorze koralowym. Wielkość jest idealna do małego cappuccino lub czarnej kawy zaparzonej w dripie czy chemexie. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki.

Każda filiżanka jest inna, niepowtarzalna i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca zwyczaj picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. Kształt filiżanki oraz rozmiar zostały opracowane tak, aby dostarczyć maksymalnej przyjemności z picia kawy. To przykład nowoczesnego rzemiosła, które idealnie pasuje do wyśmienitej, świeżej kawy. W naszej ofercie znajdują się również malowane filiżanki w 3 innych kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino
Opinie potwierdzone zamówieniem
Strona:
1 - 1 z 1 Pokaż:
10
Jacek
Świetny wybór do kaw MK CAFE a i na prezent SUPER !!! Kupiłem całą kolekcję !!! POLECAM !!!
Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem