0

Kubki

Filtrowanie
Sortowanie

Dlaczego zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz asortyment o porcelanowe kubki? Przede wszystkim dlatego, iż często stanowią one nieodłączny element kuchennej zastawy, w której serwowane są gorące napoje, takie jak szlachetna, aromatyczna kawa, czy pyszna liściasta herbata. Prezentowany asortyment to jednak prawdziwe dzieło sztuki, cenione za swoją unikatowość, wysokogatunkowy surowiec wykorzystywany w jego produkcji oraz proces ręcznego malowania, dzięki któremu każdy pojedynczy egzemplarz staje się zupełnie wyjątkowy i unikatowy. Jeżeli uwielbiasz serwować kawę w tego rodzaju zastawie, zdecyduj się na porcelanowy kubek bądź skompletuj cały zestaw!

Największe zalety ręcznie malowanych kubków do kawy

Każdy kubek do kawy lub herbaty, który oferujemy, jest niepodważalnie produktem najwyższej jakości. Świadczą o tym rygorystyczne kontrole, których celem jest wyeliminowanie jakichkolwiek produktów niespełniających założeń, z jakimi wiąże się sprzedaż wyłącznie nieskazitelnych kubków porcelanowych.

Kubki, które mamy szczególną przyjemność Ci zaoferować, powstają z wysokogatunkowej porcelany i są efektem pracy polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem w tejże branży. Co więcej, ich brzegi zostały odpowiednio wzmocnione, by uniknąć ich wyszczerbienia, pojawienia się jakichkolwiek nieestetycznych ubytków, do których często dochodzi podczas mycia naczyń.

Zwiększona odporność na stłuczenia i mechaniczne uszkodzenia, a także dodatkowa warstwa szkliwa przekłada się nie tylko na wyjątkową trwałość tych produktów, ale możliwość korzystania z nich przez wiele lat i cieszenia się najwyższej jakości porcelaną w swoim domowym zaciszu.

Kolejnym atutem jest klasyczny kształt oparty na podstawie z koła, czyli tradycyjny design, który nigdy nie wychodzi z mody, nigdy się nie nudzi i świetnie komponuje się z wystrojem wnętrz — szczególnie wtedy, gdy zastawa ma nie tylko charakter użytkowy, ale i jest elementem wytwornej ekspozycji w salonie, którym warto się pochwalić.

Ręcznie malowany kubek produkowany z wysokiej jakości ceramiki

Każdy ręcznie malowany kubek, który zamówisz w naszym sklepie internetowym, jest egzemplarzem o pojemności 400 ml. Jeśli zatem lubisz cieszyć się podwójną porcją kawy bądź herbaty bez konieczności jej ponownego przyrządzania lub serwowania, produkty z naszej oferty umożliwią Ci to!

Biorąc pod uwagę, iż gusta i upodobania naszych Klientów są często bardzo odmienne, możesz skorzystać z naszej wskazówki i klasyczny zestaw do kawy składający się z filiżanek i talerzyków deserowych lub spodków wzbogacić o prezentowane kubki, dzięki czemu każdy otrzyma swój ulubiony napar w porcelanie, jaką preferuje.

Bez względu na to, czy będzie to Twój ulubiony kubek do herbaty, czy kawy, z pewnością zostanie wyjątkowym i unikatowym elementem, który spełni Twoje oczekiwania i będzie nienagannie służył Ci przez wiele lat jako ponadczasowy i solidny egzemplarz.

Specjalne procesy produkcyjne, w których uwzględnione są nowoczesne technologie i prawdziwy artystyczny kunszt rzemieślniczy, umożliwia stworzenie kubków, które możesz używać w mikrofalówce. Z kolei, aby zaoszczędzić swój cenny czas, wystarczy, że po wypiciu kawy wstawisz je do zmywarki bez obaw o to, iż ulegną uszkodzeniu.

Kubek, w którym kawa smakuje najlepiej!

Dlaczego prezentowany ręcznie malowany kubek z pewnością spełni Twoje oczekiwania? Ten wysokiej jakości produkt umożliwi Ci przygotowanie takiej kawy, jak chociażby latte, czy innej, którą przyrządza się z pomocą chemexu lub dripu. Mowa tutaj również o wszelkich wariacjach na temat tego czarnego napoju, jak również jego alternatyw.

Biorąc pod uwagę, jak wiele czasu prawdziwi kawosze poświęcają na to, by zmielić świeżo palone ziarna, zaparzyć idealny napar w odpowiadających indywidualnym potrzebom proporcjach, czy podgrzać naczynie przeznaczone do jego serwowania, nie sposób nie zadbać również o finalny akcent, którym jest serwis do kawy, w którym to właśnie wspomniany napój będzie smakował najlepiej. Nasza propozycja, która dotyczy niepowtarzalnych, unikatowych kubków w kilku wariantach kolorystycznych, będzie stanowić odpowiednią oprawę dla kawy lub herbaty, którą chcesz się delektować.

Podaruj kubki z prawdziwej porcelany swoim bliskim!

Wszystkie zalety prezentowanej kolekcji kubków przemawiają jednoznacznie za tym, iż nie tylko Ty możesz cieszyć się ich poręcznością, dekoracyjnością i jakością, ale również Twoi bliscy, którym wręczyć je możesz z powodu nadchodzących urodzin, imienin, świąt zapisanych w kalendarzu, czy ot tak — bez okazji.

W zależności od osobistych preferencji adresata prezentu możesz obdarować go pojedynczym egzemplarzem bądź zestawem o jednej spójnej barwie lub w bardziej nieoczekiwanej kompozycji np. kubka lazurowego i niebieskiego.

Kubek do herbaty lub kawy, który zachowa swoją jakość i nienaganny wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu, to nie tylko trafny, ale i pożądany prezent, gdyż jakość będzie wyznacznikiem jego wyjątkowości.

Nie zwlekaj zatem i złóż zamówienie na kubek dla siebie, jak i kilka dodatkowych egzemplarzy dla najbliższych Ci osób!