0

MK Fresh Crema 1kg ZIARNO

2 Ocena(y)
PLN 69.99
PLN 59.49
PLN 59.49 / kg
Wysyłamy w 48h

Kawa pełna łagodności i harmonii, uwodząca czekoladowo-orzechowym aromatem i miodowym posmakiem. Jej słodycz kojarzy się ze smakiem trzciny cukrowej albo suszonych moreli. Zarówno kwasowość, jak i goryczka są nieznaczne, dlatego Crema stanowi idealną propozycję na co dzień oraz idealny pretekst, żeby znaleźć chwilę dla siebie.

Intensywność
2.0
Kwasowość
2.5
Region
100% Arabiki z Brazylii, Kolumbii, Indii
Stopień palenia
średni (medium)
Skład blendu
70% Brazil Santos, 20% Colombia Excelso, 10% India Plantation
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis

MK Fresh Crema

Crema to coś miękkiego, delikatnego i przyjemnego. Kawa stworzona z myślą o satysfakcji zmysłowej oraz odpoczynku. Takimi właściwościami wyróżnia się kompozycja Mk Cafe Fresh. Dzięki połączeniu zalet trzech wyjątkowych Arabik i umiejętnemu prażeniu, osiągnęliśmy kawę pełną łagodności i harmonii, uwodzącą czekoladowo-orzechowym aromatem i miodowym posmakiem.

Jej dominującą cechą jest właśnie słodycz, która może kojarzyć się z trzciną cukrową albo smakiem suszonych moreli. Zarówno kwasowość, jak i goryczka są nieznaczne, dlatego Crema stanowi idealną propozycję na co dzień oraz idealny pretekst, żeby znaleźć chwilę dla siebie. Kawa dla tych, którzy cenią sobie codzienne, drobne przyjemności.

Kompozycja

Unikalne połączenie tak pożądanych cech kawowych jak delikatna kwasowość, przyjemna słodycz, „miękkość” i gładkość konsystencji mieszanka ta zawdzięcza umiejętnemu doborowi składników i odpowiednio przeprowadzonemu procesowi palenia. Wszystkie proporcje zostały dobrane tak, aby profil smakowy był łagodny, zrównoważony i harmonijny. Przewaga brazylijskiej Arabiki sprawia, że kawa posiada odpowiednią słodycz i kremowość – czyli cechy niezbędne dla kawy typu crema. To mieszanka, która w zupełności pasuje do definicji „dobra kawa na każdy dzień”.

Opinie
Strona:
1 - 2 z 2 Pokaż:
10
Wojtek
Nie spodziewałem się, że ta mieszanka okaże się taka dobra. Idealna pod ekspres ciśnieniowy. Ja w niej wczuwam coś między kompotem wiśniowym, a galaretką agrestową, a może to te suszone morele... :)
Agnieszka
Ta kawa jest wysmienita. Chyba najlepsza wsrod oferowanych z MK Cafe Fresh.
Dodaj opinię
Ocena *
*
*