0

Miód z pomarańczą i goździkami 430 g

PLN 31.99
PLN 74.40 / kg
Wysyłamy w 48h
Kremowy miód wielokwiatowy został wzbogacony o soczystą pomarańczę oraz odrobinę aromatycznych goździków. Właściwości wielokwiatowe miodu pochodzą z olejków eterycznych kwiatów, z których zbierany jest nektar – dlatego charakter miodu wielokwiatowego jest złożony, wielowymiarowy, a przy tym odpowiednio zbalansowany. To sprawia, że jest on jednym z najpopularniejszych i powszechnie używanych rodzajów pszczelego miodu. Dzięki dopełnieniu pomarańczą i goździkami otrzymaliśmy wyjątkowy, lekko korzenny aromat, rozkoszny smak oraz ciepłą, intensywną barwę. Miód z pomarańczą i goździkami idealnie sprawdzi się na chłodne, jesienne dni dodany do gorącej herbaty lub grzanego wina. Jest również świetnym dodatkiem do naleśników, na kanapki lub jako składnik wypieków. 

Naturalny miód pszczeli ulega procesowi krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40°C. Na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze powyżej 18°C.
Składniki: miód wielokwiatowy nektarowy 96,5%, liofilizowana pomarańcza 3%, goździki 0,5%
Opis
Nasz miód pochodzi ze sprawdzonych Pasiek Rodziny Sadowskich i produkowany jest z nektaru, który powstaje na Północy Mazowsza oraz na Kujawach. Wszystko co trafia do słoika pochodzi wyłącznie z natury, co potwierdza doskonały smak i aromat. Dzięki wiedzy i pasji producenta, mamy pewność, że miód jest świeży i najwyższej jakości.
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*