0

Miód wielokwiatowy z truskawką 430g

PLN 31.99
PLN 74.40 / kg
Wysyłamy w 48h
Kremowy miód o naturalnie słodkim smaku, pachnący wakacjami, dzięki dodatkowi aromatycznej truskawki. Właściwości wielokwiatowe miodu pochodzą z olejków eterycznych kwiatów, z których zbierany jest nektar – dlatego charakter miodu wielokwiatowego jest złożony, wielowymiarowy, a przy tym odpowiednio zbalansowany. To sprawia, że jest on jednym z najpopularniejszych i powszechnie używanych rodzajów pszczelego miodu. Dopełnienie truskawkami nadało mu piękną jasnoczerwoną barwę oraz owocową moc, którą można cieszyć się cały rok. Miód z truskawką jest świetnym dodatkiem zarówno do kanapek i owsianek, jak i koktajli oraz lodów. 

 
Naturalny miód pszczeli ulega procesowi krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40oC. Na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze powyżej 18oC. 

Zawiera 3% liofilizowanej truskawki. 
Opis
Nasz miód pochodzi ze sprawdzonych Pasiek Rodziny Sadowskich i produkowany jest z nektaru, który powstaje na Północy Mazowsza oraz na Kujawach. Wszystko co trafia do słoika pochodzi wyłącznie z natury, co potwierdza doskonały smak i aromat. Dzięki wiedzy i pasji producenta, mamy pewność, że miód jest świeży i najwyższej jakości.
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*