0

Miód wielokwiatowy z cytryną 430g

PLN 31.99
PLN 74.40 / kg
Wysyłamy w 48h

Kremowy miód o wyrazistym cytrynowym aromacie i naturalnie słodkim smaku. Kompozycja zaskakuje nietypowym połączeniem słodyczy miodu i świeżości cytryny. Charakter miodu wielokwiatowego jest złożony, wielowymiarowy, a przy tym odpowiednio zbalansowany. To sprawia, że jest on jednym z najpopularniejszych i powszechnie używanych rodzajów pszczelego miodu. Dodatek skórki cytryny nadaje mu intensywną żółtą barwę oraz przełamuje słodycz nektaru nutami kwaskowych owoców. Świetnie zastępuje dżem, sprawdza się jako składnik deserów, czy polew do lodów.

Prawdziwy miód ulega krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40°C. Na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze powyżej 18°C.

Opis
Nasz miód pochodzi ze sprawdzonych Pasiek Rodziny Sadowskich i produkowany jest z nektaru, który powstaje na Północy Mazowsza oraz na Kujawach. Wszystko co trafia do słoika pochodzi wyłącznie z natury, co potwierdza doskonały smak i aromat. Dzięki wiedzy i pasji producenta, mamy pewność, że miód jest świeży i najwyższej jakości.
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*