0

Miód faceliowy 450g

3 Ocena(y)
PLN 29.99
PLN 66.64 / kg
Wysyłamy w 48h

Wiosenny miód nektarowy o jasnożółtej barwie. Wyróżnia go lekko kwaskowy, ale jednocześnie słodki smak oraz dyskretny ziołowy aromat. Pozyskiwany z kwiatów facelii, stanowiącej niezwykle bogate źródło nektaru. Błękit kwiatów sprawia, że miód posiada wyjątkowo ładny, jasny odcień.

Prawdziwy miód ulega krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40oC. Na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze powyżej 18oC.

Opis
Nasz miód pochodzi ze sprawdzonych Pasiek Rodziny Sadowskich i produkowany jest z nektaru, który powstaje na Północy Mazowsza oraz na Kujawach. Wszystko co trafia do słoika pochodzi wyłącznie z natury, co potwierdza doskonały smak i aromat. Dzięki wiedzy i pasji producenta, mamy pewność, że miód jest świeży i najwyższej jakości.
Opinie
Strona:
1 - 3 z 3 Pokaż:
10
ANNA
TEN MIÓD TO MOJA MIŁOŚC SMAKOWA, ALE POLECAM TEZ MALINOWY I AKACJOWO ŁĄKOWY WIELOKWIATOWY W SKLEPIE MK CAFE, WYPRÓBOWANE, PRZEPYSZNE
Matylda
tu znalazłam swój ulubiony miód, podobno najzdrowszy!
Alice
Obłędny! Pierwszy raz spotkałam się z miodem faceliowym i to była "miłość od pierwszego spróbowania"! Niesamowicie aksamitny! Pychota :)
Dodaj opinię
Ocena *
*
*