0

Master Blend 1kg ziarno

PLN 79.99
PLN 67.99
PLN 67.99 / kg
Wysyłamy w 48h

Profesjonalna mieszanka kawy z najlepszych odmian Arabiki to produkt wzorcowy, którego wypalanie odbywa się w palarni MK Cafe Fresh. Ta wyróżniająca się bogatym aromatem kawa powstaje z pasji i zamiłowania do klasyki, co przejawia się w smaku prezentowanej mieszanki charakteryzującej się nutami czekolady, cytrusów i karmelu typowych dla drzewek kawowca na południowoamerykańskich plantacjach. Kawę tę cechuje nie tylko uniwersalizm, lecz także harmonia i balans, które wpisują się w zróżnicowane gusta i dają ogromne możliwości zastosowania różnych metod parzenia oraz sposobów serwowania tego napoju.

Intensywność
3.5
Kwasowość
2.0
Region
100% Arabiki z Brazylii, Kolumbii
Stopień palenia
średni (medium)
Skład blendu
80% Brazil Santos<br>20% Colombia Excelso
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Master Blend

Każdy profesjonalny i ambitny prażalnik marzy o tym, by stworzyć kawę wzorcową, która wpisze się w zróżnicowane upodobania i potrzeby. Właśnie do takich kaw należy MK Cafe Master Blend, będąca niepodważalnie powodem do dumy naszej Manufaktury.

Master Blend

Kunszt i profesjonalne rzemiosło sprawiły, iż kawa blend pochodząca wprost z naszej Manufaktury to kwintesencja wszystkiego, co z pełną odpowiedzialnością pozwala zaliczyć prezentowaną kawę do „klasycznych” naparów z Południowej Ameryki. Wyrazistość body, czekoladowo-karmelowa słodycz i harmonia smaku wzbogacona cytrusowym aromatem to balans, zapewniający możliwość zastosowania prezentowanej mieszanki w najróżniejszych technikach parzenia i metodach serwowania. To „wisienka na torcie”, stanowiąca dumę naszych prażalników oraz baristów, którym ta niesamowita kawa blend towarzyszy niemalże codziennie.

Master Blend

Kawa blend - wyjątkowy produkt manufaktury MK Cafe Fresh

Kawa uniwersalna - jej skomponowanie należy do niezwykle trudnych wyzwań, gdyż musi ona skupiać w sobie wszystkie najważniejsze i najbardziej pożądane cechy. To zadanie wymagające ogromnego doświadczenia, wiedzy, znajomości rzemiosła i smaku. Zarówno nasi bariści, jak i prażalnicy podjęli się tego wyzwania, które po wielu próbach, poszukiwaniach i eksperymentach zakończyło się spektakularnym sukcesem. W pogoni za ideałem stworzono wyborny blend - jego kompozycja opiera się na tradycji dwóch wielkich imperiów kawowych - Brazylii i Kolumbii.

Profesjonalna mieszanka kawy klasy „premium” wyróżnia się unikatowym połączeniem orzechowo-czekoladowej nuty kawy brazylijskiej i ziaren kolumbijskich cenionych za mocno cytrusowy aromat. Kompleksowa mieszanka o wyjątkowym bukiecie zachwyca słodyczą przełamaną cytrusowym poematem aromatów, które sprawiają, że każdy kolejny łyk kawy wyraźnie orzeźwia. Esencja Master Blend z profesjonalnej palarni MK Cafe Fresh bezprecedensowo wprawi każdego w niezwykły nastrój.

Master Blend
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*