0

Master Blend

45 Ocena(y)
PLN 0.00
Wysyłamy w 48h
Celem i ambicją każdego doświadczonego prażalnika jest skomponowanie kawy wzorcowej. Taka niewątpliwie jest mieszanka Arabik pochodząca z serca palarni MK Cafe Fresh. Przygotowana z niezwykłą pasją i wielkim kunsztem oryginalna wariacja na temat „klasycznego” smaku kawy wyróżnia się bogatym bukietem aromatów typowych dla Ameryki Południowej – czekolady, karmelu i cytrusów. To kawa na tyle uniwersalna, że godzi ze sobą różne gusta, metody parzenia i sposoby podania.
Intensywność
3.5
Kwasowość
2.0
Region
100% Arabiki z Brazylii, Kolumbii
Stopień palenia
średni (medium)
Skład blendu
80% Brazil Santos, 20% Colombia Excelso
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Master Blend

Celem i ambicją każdego doświadczonego prażalnika jest skomponowanie kawy wzorcowej – odpowiadającej różnym smakom, gustom i potrzebom. Taka jest mieszanka MK Cafe Master Blend pochodząca z samego serca naszej Manufaktury.

Master Blend

Skomponowana i wykonana z wielkim kunsztem i znajomością rzemiosła, koncentruje w sobie wszystko to, co uznajemy za niezbędne dla dobrej, „klasycznej” kawy pochodzącej z Ameryki Południowej – odpowiedni balans, wyraźne body, słodycz czekoladowych i karmelowych nut, a także lekki, cytrusowy aromat. Ta idealnie wyważona kawa – odpowiednia do różnych metod parzenia i sposobów picia – stanowi ukoronowanie pracy naszych prażalników i baristów.

Master Blend

Kawa z serca manufaktury

Skomponowanie kawy uniwersalnej – czyli takiej, która skupiałaby w sobie wszystkie najważniejsze i najbardziej pożądane cechy kawowe – to nie lada sztuka! Wymaga to dużych zdolności, smaku, cierpliwości i niezwykłego kunsztu. Nasi bariści i prażalnicy po długich poszukiwaniach, wielu próbach i degustacjach – stworzyli mistrzowski blend, który stanowi połączenie dwóch wielkich tradycji kawowych – brazylijskiej i kolumbijskiej.

Master Blend posiada klasyczne, znane wszystkim miłośnikom brazylijskiej kawy nuty orzechów i czekolady oraz przyjemny i lekki aromat owoców cytrusowych, który jest charakterystyczny dla ziaren z Kolumbii. Dzięki takiej kompozycji ta mieszanka posiada bogaty, zróżnicowany bukiet, w którym słodkie nuty przełamywane są przez lżejsze, bardziej orzeźwiające. Master Blend to esencja tego, co powstaje w palarni MK Cafe Fresh i decyduje o jej niepowtarzalnym klimacie.

Master Blend
Opinie potwierdzone zamówieniem
Strona:
1 - 10 z 45 Pokaż:
10
Anna
Najlepsza nic dodać nic ująć
Patrycja
Bardzo miło wspominam zakupioną kawę. Jest smaczna i w dobrej cenie!
Julita
Dosyć smaczna, dla mnie jednak zdecydowanie za mocna, za to fajnie komponuje zmieszana z innym, słabszym gatunkiem kawy.
Marsel
Bardzo dobra kawa. Delikatny smakczekolady. Polecam
Andrzej
Kawa przeciętna. Dokładnie tak jak opinia poniżej: "Nie ma szczególnych wad, nie ma też wyróżników w porównaniu do innych kaw."
Adam
Idealna kawa pod espresso i w rozsądnej cenie w kilogramowej paczce.
FiFi
Jak dotąd jest to moja ulubiona kwa od MK Fresh :) (może dlatego, że była też pierwszą ;) )
Maciej
Ta kawa jest po prostu dobra.
Margo
Świetna kawa ani za mocna ani za słaba, idealna. Nie jest kwaśna, jest aromatyczna. Super
Karolina
Bardzo poprawna, dosyć czekoladowa, nieagresywna, choć są znacznie łagodniejsze. Przeciętny wypijacz kawy będzie na pewno bardziej zadowolony niż z kawy z marketu, tym bardziej że cena atrakcyjna. W sam raz na większe imprezy - nie będzie obciachem podać ją gościom, a jednocześnie nie nadszarpnie zanadto budżetu.
Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem