0

Zestawy kaw

Sortowanie

Zestawy – czy istnieje lepszy prezent dla kawosza?

Kawowe zestawy to idealny pomysł na prezent. Nasze zestawy prezentowe stworzone zostały z wyselekcjonowanych kaw pochodzących z najsłynniejszych regionów kawowych świata. Zestawy to także okazja do degustacji – propozycja dla niezdecydowanych, którzy nie wybrali jeszcze swojej ulubionej kawy. Poznaj nasze propozycje!

Pierwszą kompozycją jest zestaw kaw ziarnistych Origins 5x100 g. W ramach produktu otrzymujesz pięć kaw jednorodnych, pochodzących z różnych regionów kawowych świata, to idealny zestaw kaw do degustacji (spróbowania) – każde opakowanie zawiera stosunkowo niedużą ilość kawy (100 g), a wybór rodzajów kaw jest bardzo szeroki.

Proponujemy posmakowanie najciekawszych, najbardziej wyróżniających się ziaren Arabiki pochodzących z tzw. pasa kawowego. W skład zestawu wchodzą trzy kawy o czekoladowo-orzechowym posmaku z Ameryki Łacińskiej (a dokładniej z Brazylii, Kolumbii i Kostaryki), kawa prosto z Kenii o charakterystycznym, kwiatowo-owocowym aromacie oraz korzenna Arabika indyjska.

Następny produkt to zestaw prezentowy kaw Origins 4x250 g. Ten zestaw czterech szlachetnych, świeżo palonych kaw, pochodzących z czterech najsłynniejszych kawowych regionów świata, to idealny pomysł na prezent dla kawosza. W skład zestawu wchodzą: ziarna Arabiki brazylijskiej o czekoladowo-orzechowym posmaku, kawy z Kolumbii i Kostaryki zachwycające nutami cytrusowo-karmelowymi oraz korzenna Arabika prosto z Indii. Zestaw zachwyci absolutnie każdego miłośnika „małej czarnej”, otwartego na nowe kawowe doznania. Kawy są przez nas świeżo palone, a następnie elegancko pakowane.

Zestaw prezentowy kaw ziarnistych Limited Edition Brazil 4x250 g to zestaw upominkowy, który zachwyci każdego konesera Arabiki pochodzącej z serca kawowego świata, czyli z Brazylii. Kawy brazylijskie cenione są ze względu na niską kwasowość, łagodność i słodycz. W skład zestawu wchodzą cztery warianty kawy brazylijskiej:

  • - Brazil Yellow Bourbon o świeżym aromacie przywodzącym na myśl kwiat jaśminu,
  • - Brazil Obata, czyli połączenie typowego dla brazylijskiej Arabiki aromatu czekoladowo-orzechowego z nutami owoców leśnych i ananasa, uzyskanymi dzięki metodzie obróbki semi-washed,
  • - Brazil Cemorrado Honey o posmaku miodowym,
  • - Brazil Cemorrado Lime o świeżym, cytrusowym aromacie.
Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko.

Zestaw prezentowy kaw ziarnistych Limited Edition 2x250 g to z kolei zestaw kaw idealny jako prezent na szczególne okazje. Składa się z dwóch starannie wyselekcjonowanych rodzajów kaw ziarnistych pochodzących z najciekawszych kawowych regionów świata. Kawy są przez nas świeżo palone tuż przed zapakowaniem ich na prezent w eleganckie pudełko – to gwarancja najwyższej jakości, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego kawosza. Zestaw tworzą brazylijska, łagodna i intrygująco orzechowa Yellow Bourbon, oraz aromatyczna, korzenna kawa indyjska – India Monsooned.

Następną kompozycją jest Zestaw prezentowy kaw ziarnistych Limited Edition Brazil 2x250 g. Jest to zestaw dwóch kaw, który pozwoli Ci się przekonać, jak różne oblicza ma Brazylia – również w kontekście kawowym. Brazil Cemorrado Honey to kawa słodka i miodowa, a Cemorrado Lime – świeża, orzeźwiająca i cytrusowa. Zestaw tworzymy na zamówienie, wypalając ziarna i pakując je w eleganckie pudełko.

Wspaniały prezent dla kawosza spragnionego różnorodnych kawowych doznań albo… dla siebie samego – jako możliwość poznania przeróżnych odsłon kawowego ziarna. Zestaw prezentowy kaw ziarnistych Origins 5x100 g umożliwia degustację pięciu kaw pochodzących z tzw. pasa kawowego, czyli strefy międzyzwrotnikowej. Wybraliśmy najciekawsze ziarna Arabiki z Brazylii, Kolumbii, Kostaryki, Kenii i Indii. Posmakuj ich i wybierz swoją ulubioną! Kawy wypalamy i pakujemy na zamówienie.