0

MK FRESH INTENSO 1 KG ZIARNO

PLN 73.99
PLN 73.99 / kg
Wysyłamy w 48h
Intensywna kompozycja świeżo palonych ziaren stworzona dla amatorów wyrazistych 
i mocnych kaw. Wdzięczne połączenie charakteru zdecydowanej Robusty ze szlachetnym aromatem Arabiki zaowocowało idealną mieszanką na co dzień. Dzięki pełnemu body, wyrazistym nutom gorzkiej czekolady i przypraw korzennych zalety Intenso poczujesz zarówno w kawach czarnych, jak również w tych z dodatkiem mleka. Spróbuj naprawdę intensywnej kompozycji i delektuj się subtelnym aromatem papai oraz mocnym, czekoladowym finiszem.
Intensywność
4.0
Kwasowość
2.0
Stopień palenia
średni
Skład blendu
Arabika i Robusta
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis

Skomponowanie kawy o intensywnym profilu, a równocześnie satysfakcjonującym smaku to prawdziwa sztuka. Kawy, która jest zdolna nie tylko pobudzić, ale też sprawić przyjemność, wywołać emocje, stanowić ważny element codziennej aktywności. Podjęliśmy się takiego wyzwania i stworzyliśmy kawę Intenso. Jej bazę stanowią wyraziste ziarna Robusty o aksamitnym body i charakterystycznym smaku gorzkiej czekolady oraz przypraw korzennych. Bukiet uzupełniają zalety szlachetnej Arabiki, która jest wyczuwalna w postaci lekkich owocowych nut i słodyczy papai.


Tak skomponowana mieszanka posiada wszystko, co potrzebne do przygotowania wyrazistej czarnej kawy i mocnego americano. Równie dobrze sprawdza się w kawach mlecznych, nie tracąc swojego charakteru i dając możliwość delektowania się energicznym smakiem w nieco łagodniejszej odsłonie. Jeśli lubisz czuć smak i konsystencję mocnej kawy na podniebieniu, doceniasz jej intensywne oblicze – mieszanka Intenso jest stworzona dla Ciebie.

Esencja intensywnej kawy

Intenso to kompozycja w 70% składająca się z wyrazistej Robusty i 30% z aromatycznej Arabiki opracowana dla mocnej kawy w typie włoskiego espresso. Tworząc tę mieszankę, specjaliści MK Cafe Fresh starali się osiągnąć zdecydowany bukiet, nie pozbawiony jednak wyrafinowanych aromatów i przyjemności. Dobre zbalansowanie zalet Robusty i Arabiki pozwoliło uzyskać kawe idealną na rozpoczęcie dnia, która Cię pobudzi, a równocześnie dostarczy zmysłowej satysfakcji. Charakterystyczne nuty czekolady i przypraw korzennych, słodkie aromaty papai są dodatkowo wzmocnione przez świeże palenie, dzięki czemu będą wyczuwalne nawet w kawach takich jak latte, które składają się w znacznej części z mleka. Intenso to mieszanka, która może stanowić niezawodną bazę do kaw czarnych przygotowywanych w domu, americano wymagającej większej ilości wody oraz wszystkich kompozycji o dużej intensywności i głębi.

Opinie potwierdzone zamówieniem
Strona:
1 - 1 z 1 Pokaż:
10
Andrzej
Świetna kompozycja, smakuje solo jak i z mlekiem Polecam ! Andrzej
Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem