0

Brazil Cemorrado Chocolate 250g ZIARNO

5 Ocena(y)
PLN 27.99
PLN 22.39
PLN 89.57 / kg
Wysyłamy w 48h
Jeśli twoja miłość do czekolady jest porównywalna z miłością do kawy – koniecznie spróbuj Brazil Chocolate. To kawa będąca połączeniem cech wielu odmian brazylijskiej Arabiki, których dominującą właściwością jest naturalny, czekoladowy aromat. Brazil Chocolate stanowi bardzo oryginalną interpretację klasycznego dla Brazylii bukietu ze swoimi wyrazistymi nutami kakao, gorzkiej czekolady, brownie, a nawet fig! To esencja brazylijskiej słodyczy.
Intensywność
2.5
Kwasowość
1.0
Region
Mogiana,Cerrado
Wysokość upraw
1150-1350 m n.p.m.
Metoda obróbki
natural
Stopień palenia
średni (medium)
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Cemorrado Honey

Brazil Cemorrado Chocolate 250g

Cemorrado to kompozycja wybranych ziaren z regionów Mogiana oraz Cerrado, tworzących jeden spójny bukiet. W efekcie pracy i pomysłowości znawców brazylijskiej kawy powstały mieszanki stanowiące esencję poszczególnych właściwości smakowych.

Cemorrado Honey

Jedną z nich jest Brazil Cemorrado Chocolate – połączenie cech wielu odmian kawy, których dominującą cechą jest naturalny czekoladowy bukiet. Kompozycja charakteryzuje się pełnym body, wyrazistym smakiem, w którym dominują nuty kakao, gorzkiej czekolady, a nawet brownie. Słodycz kawy może się kojarzyć ze smakiem fig. Tę propozycję docenią na pewno wszyscy amatorzy ziaren z tego regionu oraz wierni fani czekolady!

Cemorrado Honey

Esencja smaku

Nazwa Cemorrado została stworzona z połączenia nazw dwóch brazylijskich regionów kawowych – Cerrado oraz Mogiana – z których pochodzą najlepsze Arabiki. Wspólną cechą tych regionów jest umiarkowany klimat, który przyczynia się do utrzymania regularnych temperatur w ciągu całego roku – idealnych do upraw kawowca.

Cemorrado Honey

Cerrado to również unikalny w skali światowej region przyrodniczy wyróżniający się niezwykłym bogactwem naturalnym. To właśnie z odmian uprawianych na tak wyjątkowych obszarach i zróżnicowanych glebach eksperci stworzyli unikatowe blendy będące esencją najbardziej charakterystycznych smaków Brazylii. Cemorrado to spełnienie marzeń wszystkich tych, którzy od zawsze pragnęli „słodkość” albo „rześkość” różnych kaw poczuć w jednej mieszance, sprawdzić, jak smakuje istota brazylijskiej słodyczy czy owocowa elegancja w brazylijskim wydaniu.

Opinie
Strona:
1 - 5 z 5 Pokaż:
10
jula
ok. jest dobrze a może być lepiej.
Łukasz
Dobra kawa do kawiarki i na śniadanie
karolina
wspaniała intensywność z odrobiną czekolady świetna z odrobiną mleczka albo i bez :)
karolina
wspaniała intensywność głębia kawy z nutą czekolady brazylijskiej polecam z odrobią mleka
Jerzy Płaczkiewicz
Faktycznie: czekolada w kawie. Miły aromat i łagodność smaku. Nie żałuję próby.
Dodaj opinię
Ocena *
*
*