0

Kawy świata

Filtrowanie
Sortowanie
India Plantation 1kg Ziarno India Plantation 1kg Ziarno
KAWA MIESIĄCA

India Plantation 1kg Ziarno

PLN 88.99 PLN 75.64

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,19 zł/ 71,19 zł/kg

India Plantation Ziarno 250g India Plantation Ziarno 250g
KAWA MIESIĄCA

India Plantation Ziarno 250g

PLN 25.99 PLN 22.09

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,79 zł/ 83,16 zł/kg

Aromatyczne kawy świata z najbardziej odległych zakątków naszej planety to wyjątkowa pod każdym względem oferta dla pasjonatów nadzwyczajnego smaku i szczególnego aromatu wydobywającego się z filiżanki pełnej tego egzotycznego napoju. Prezentujemy starannie selekcjonowaną kolekcję kaw, których świeżo palone ziarna i region, z którego pochodzą, mają ogromny wpływ na doznania smakowe i aromat, który z pewnością docenią wszyscy pasjonaci tego wyjątkowego napoju.

Kawy świata – dla różnorodności smaku i aromatu

Sięgamy po ziarna z wielu kontynentów i krajów różniących się mikroklimatem, sposobem uprawy, procesem prażenia i produkcją wyjątkowych, nieprawdopodobnie cennych ziaren kawy, dzięki którym każdego poranka możesz cieszyć się wybornym smakiem i swoistą dawką energii na cały dzień. Kawy z całego świata to propozycja kaw, których korzeni należy szukać w Brazylii, Indii, Kolumbii, Indonezji, Kostaryce i wielu innych regionach słynących z produkcji najlepszych kaw dystrybuowanych interkontynentalnie. Plantacje z egzotycznych krajów, w których dojrzewają starannie selekcjonowane ziarna kaw świata, wpływają na ich wyborny smak będący efektem panującego w konkretnym regionie mikroklimatu i sposobu uprawy charakterystycznego dla każdej plantacji. Nasze kawy z krańca świata stanowią swoistą interpretację przyjemności, która wydobywa się wprost z zaparzonych ziaren każdego produktu oferowanego w naszym sklepie internetowym.

Intensywny smak kawy ze starannie selekcjonowanych ziaren

Esencja każdej kawy świata jest propozycją nie do odrzucenia! Jeśli jesteś prawdziwym pasjonatem mocnego i wyrazistego smaku, z pewnością najlepszą opcją dla Ciebie będzie kawa z ziaren meksykańskich Maragogype o imponującej wielkości, które po zaparzeniu zapewniają filiżankę pysznego napoju o pełnym, aksamitnie subtelnym smaku. Z kolei miłośnicy umiarkowanej esencjonalności na pewno z rozkoszą sięgną po kawę z ziaren indyjskich, kolumbijskich, czy kostaryckich gwarantujących satysfakcję dla podniebienia z każdym kolejnym łykiem tego wyjątkowego naparu. Nasze kawy z krańca świata to również oferta dla osób ceniących sobie łagodny smak z często wyczuwalną nutą czekolady i zachwycającymi naturalnymi aromatami. Ten rodzaj kawy to propozycja ziaren arabiki z Indonezji czy Brazylii, które również możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Kawy świata sklep internetowy – profil aromatyczny

Dominujące naturalne aromaty to jeden z największych atutów oferowanych przez nas kaw świata. Wysokiej jakości ziarna uprawiane w najróżniejszych regionach sprawiają, że każda kawa charakteryzuje się innymi aromatami. W naszej kolekcji znajdują się kawy, które wyróżniają się aromatami kakao, czekolady czy nugatu. W innych górują z kolei aromaty owoców leśnych, cytrusowych, pestkowych. Oferujemy także kawy, w których przeważa nuta kwiatowa bądź nuta przypraw. Wszystkie rodzaje kaw są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy cenią sobie wyjątkową różnorodność, jak również możliwość zaparzenia kawy o precyzyjnie dobranym profilu aromatycznym wedle własnego gustu, preferencji.

Chwila wytchnienia z kawą z krańca świata

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym możesz rozgościć się na dobre! Wybierz swoją ulubioną kawę i ciesz się szybką dostawą naszych wyjątkowych kaw z całego świata. Każdy produkt jest efektem starannie przeprowadzonego procesu uprawy, selekcji, prażenia. Ziarna pakowane w eleganckie opakowania świetnie nadają się dla prezent, który z pewnością doceni każdy miłośnik świeżo parzonego napoju zapewniającego zastrzyk energii do działania. Wybieramy wyłącznie najlepsze, najbardziej cenione za swój smak i aromat ziarna, które zapewniają niezapomniane doznania dla podniebienia. Odpowiednie przygotowanie kawy, wedle wskazówek znajdujących się na karcie każdego naszego produktu, zapewni napój, obok którego nie można przejść obojętnie! Już teraz zamów kawę odpowiadającą Twoim upodobaniom i już wkrótce ciesz się jej aromatem i pysznym smakiem!