0

Świeżo palona kawa ziarnista MK Fresh Brazil Santos 3x1kg

PLN 240.27
Wysyłamy w 48h

Zestaw kaw ziarnistych MK Fresh Brazil 3x1kg

Gatunek: 100% Arabika.

Poziom intensywności: średnio intensywna

Profil smakowy: Jedna z najpopularniejszych brazylijskich kaw, jej bukiet stanowi połączenie słodyczy miodu i melasy z aromatami orzecha laskowego i mlecznej czekolady.

Zawartość zestawu
  • Brazil Santos 1kg ziarno
  • Brazil Santos 1kg ziarno
  • Brazil Santos 1kg ziarno
Opis
Brazil Santos

Brazil Santos 1 kg - klasyka w świecie Arabiki

Santos - właśnie tak określana jest świeżo palona kawa. Jej nazwa wywodzi się od największego w Brazylii portu trudniącego się eksportem ziaren kawowych do najodleglejszych zakątków na całym świecie.

Prezentowane ziarna kawy są pełne smaku i aromatu, na co niepodważalny wpływ mają kluczowe cechy regionu, w którym dojrzewają. Zarówno naturalna słodycz, jak i minimalny poziom kwasowości w połączeniu z harmonią smaku powodują, że brazylijska kawa ziarnista jest uniwersalna i ponadczasowa. Wyczuwalna słodycz miodu i melasy to skutek długiego leżakowania ziaren na słońcu. Ziarna te nie są pozbawione miąższu, dzięki czemu klasyczny orzechowy aromat pełen czekoladowej nuty jest propozycją niezwykle wyważonej, dobrze zbalansowanej klasycznej kawy na każdy dzień.

Brazil Santos

Port Santos - miejsce spotkań wszystkich brazylijskich ziaren kawy

Niemal każda kawa - bez względu na region Brazylii, w którym dojrzewają kawowe drzewka z najróżniejszych plantacji - ostatecznie spotyka się z pozostałymi odmianami ziaren właśnie w porcie Santos. To sprawia, że port ten symbolicznie można określić mianem „wielkiego młynka”, gdzie pojawiają się wszelkie gatunki kaw o różnym poziomie słodyczy i zróżnicowanych aromatach. Wśród nich znajduje się również Brazil Santos - z uwagi na swoje unikatowe właściwości zyskała ogromną popularność jako jedna z najlepszych brazylijskich kaw, będąc jednocześnie znaną wizytówką tego kraju. Kawa ziarnista 1 kg zasłużyła sobie na uznanie, które szerokim echem rozbrzmiewa w kawiarniach, restauracjach, ale również w prywatnych domach miłośników kawowego aromatu i smaku.

Brazil Santos
Brazil Santos
Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem