0

Brazil Cemorrado Honey 1kg ZIARNO

PLN 89.99
PLN 89.99 / kg
Wysyłamy w 48h

Prezentowana brazylijska kawa ziarnista to bogata kompozycja licznych odmian Arabiki, których przewodnim motywem aromatów jest miód z dodatkiem orzechów i czekolady. Smak prażonych migdałów czy karmelu dodatkowo zwiększa doznania dla podniebienia esencją brazylijskiej słodyczy o zdecydowanym smaku i kremowym body.

Intensywność
2.5
Kwasowość
1.0
Region
Mogiana, Cerrado
Wysokość upraw
900-1200 m n.p.m.
Metoda obróbki
Pulped natural
Stopień palenia
średni (medium)
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Cemorrado Honey

Brazil Cemorrado Honey 1 kg - brazylijska kawa ziarnista

Cemorrado słynie ze starannie selekcjonowanych ziaren, które pochodzą z cenionych za historię i doświadczenie regionów typowych dla uprawy kawy, takich jak Cerrado i Mogiano. Ich wspólną cechą jest kompozycja smaków o podobnym bukiecie, dobranych w odpowiednich proporcjach, co gwarantuje niezwykłe właściwości i doznania dla zmysłów oraz każdego podniebienia. Brazil Cemorrado Honey to przede wszystkim intensywny miodowy posmak, który w towarzystwie pełnego body i czekoladowo-orzechowych nut aromatycznych przekłada się na niebywały efekt w postaci pysznego naparu cenionego przez wszystkich miłośników kawy w tym regionie.

Cemorrado Honey

Brazylijska kawa ziarnista - kwintesencja smaku

Cerrado i Mogiana to obszary, których nazwy stały się inspiracją do stworzenia Brazil Cemorrado Honey, czyli kawy łączącej najlepsze cechy obu regionów. Na jej smak i aromat wpływa umiarkowany klimat - panują w nim stałe temperatury bez nagłych wahań o każdej porze roku, dzięki czemu warunki do uprawy kawowca są tutaj idealne. Cerrado, w którym powstaje brazylijska kawa ziarnista, słynie ponadto z różnorodnej roślinności tworzącej bogaty naturalny ekosystem, o ogromnej unikatowości na skalę światową.

Brazil Mogiana

Kawa ziarnista 1 kg z regionów wyjątkowych pod względem różnorodności gleb będących idealną mieszanką do rozwoju kawowych plantacji to unikatowe zestawienie stanowiące kwintesencję brazylijskiego smaku. Świeżo palona kawa Cemorrado gwarantuje poranny zastrzyk energii, czy nieodzowny element słodyczy podczas popołudniowego odpoczynku. Kawa ziarnista 1 kg to sposób na relaks w eleganckiej oprawie migdałowego aromatu, który w połączeniu z pozostałymi aromatami i niebywale kremowym body wprawia w pozytywny nastrój w trakcie chwili poświęconej tylko sobie.
Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem