0

Kawy

Filtrowanie
Sortowanie
MK FRESH MEXICO ORIGIN 1KG ZIARNO MK FRESH MEXICO ORIGIN 1KG ZIARNO
WYPRZEDAŻ

MK FRESH MEXICO ORIGIN 1KG ZIARNO

PLN 88.99 PLN 75.64

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 75,64 zł/ 75,64 zł/kg

Brazil Santos 1kg ziarno Brazil Santos 1kg ziarno
KAWA MIESIĄCA

Brazil Santos 1kg ziarno

PLN 88.99 PLN 75.64

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,19 zł / 71,19 zł/kg

Supreme Strength 1kg ziarno Supreme Strength 1kg ziarno
WYPRZEDAŻ

Supreme Strength 1kg ziarno

PLN 83.99 PLN 71.39

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,39 zł/ 71,39 zł/kg

Brazil Cemorrado Honey 1kg ZIARNO Brazil Cemorrado Honey 1kg ZIARNO
WYPRZEDAŻ

Brazil Cemorrado Honey 1kg ZIARNO

PLN 89.99 PLN 76.49

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,99 zł/ 71,99 zł/kg

Czy wraz z poranną kawą możesz wyruszyć w podróż dookoła świata?

Tak! Poranna filiżanka kawy może przenieść Cię w dalekie, egzotyczne kraje – za każdym razem w inne! Udaj się z nami w podróż dookoła świata, poznaj bogactwo smaków i aromatów kaw z różnych zakątków globu.

W sklepie MK Cafe Fresh proponujemy Ci rozmaite rodzaje kaw Arabica, pochodzące z różnych stron świata. Oferujemy zarówno ziarna zebrane na plantacjach azjatyckich, afrykańskich, jak i środkowo- oraz południowoamerykańskich. Każda z proponowanych przez nas kaw charakteryzuje się unikalnym profilem aromatycznym, intensywnością oraz poziomem kwasowości. Wszyscy znajdą tu więc coś dla siebie – niezależnie od tego, czy potrzebują kawy do ekspresu ciśnieniowego, kawy do kawiarki czy innych urządzeń do parzenia kawy.

Wybrane kawy możesz otrzymać od nas zarówno w ziarnach, jak i zmielone, gotowe do parzenia. Oczywiście każde opakowanie kawy zawiera wyłącznie ziarna świeżo palone w naszej Manufakturze! Możesz wybierać spośród kaw jednorodnych (origins), czyli ziaren pochodzących wyłącznie z jednego obszaru geograficznego, jednego kraju czy jednej plantacji, oraz specjalnie skomponowanych mieszanek ziaren z różnych regionów – blend.

W poszukiwaniu nowych doznań smakowych warto zajrzeć do zakładki „Edycja limitowana”, gdzie znajdziesz wyjątkowe kawy świata. Różne odsłony kaw prosto z Brazylii zachwycą Cię miodową słodyczą (Brazil Cemorrado Honey), cytrusową świeżością czy różnymi wariantami delikatnych smaków czekoladowo-orzechowych. Miłośników orientalnych, głębokich smaków z pewnością zainteresują kawy z Indii. Odkryjesz w nich wyraziste nuty czekolady, karmelu, przypraw korzennych oraz szlachetnego drewna.

A może wybierzesz jedną z kaw Arabica z gorącej Etiopii? Sidamo należy do wysokiej jakości, klasycznych kaw zachodniej części kraju. Coś jeszcze bardziej egzotycznego? To może intensywna, owocowo-karmelowo-czekoladowa Indonesia Java Purbaya! Albo mieszanka słodyczy i orzeźwienia – Las Campanillas z Nikaragui.

Kawy Origins to jednorodne ziarna pochodzące z pięciu regionów tzw. pasa kawowego, czyli obszaru mieszczącego się pomiędzy Zwrotnikiem Raka a Zwrotnikiem Koziorożca. Kawy Origins cechuje bogaty smak i aromat, które stanowią wypadkową wielu czynników: klimatu, typu gleby, wysokości upraw, metody zbioru i obróbki. Proponujemy w naszym sklepie kawy ziarniste jednorodne pochodzące z Brazylii, Kenii, Indii, Indonezji, Kolumbii i Kostaryki.

Kawy typu „blend” to z kolei mieszanki, w skład których wchodzą ziarna z dwóch lub większej liczby upraw. Ziarna zostały dobrane w specjalnych proporcjach, a efektem jest połączenie najlepszych kaw świata w nowe, ciekawe kompozycje. Jeśli cenisz delikatną w smaku klasykę, spróbuj kawy Master Blend stanowiącej mieszankę ziaren brazylijskich i kolumbijskich. Kawa Subtle Harmony dodaje do tej pary jeszcze ziarna z Kostaryki, stawiając kropkę nad „i” brzoskwiniowymi nutami smakowymi. Ciekawą mieszanką jest też Supreme Strength – unikalna fuzja ziaren z Brazylii i Kolumbii z korzenną, aromatyczną kawą indyjską.

Nie wiesz, na jaką kawę się zdecydować? A może szukasz pomysłu na prezent? Dostępne w naszym sklepie zestawy kaw to doskonała sposobność na degustację różnych rodzajów kaw, a także wspaniały, elegancki i wyszukany podarunek. Kawy są zawsze świeżo palone i pakowane w gustowne pudełko.

Jeżeli nie możesz się zdecydować może pomóc Tobie nasz internetowy konfigurator, który pomoże Tobie jaką kawę wybrać i przy pomocy trzech pytań pozwoli Ci znaleźć idealną dla Ciebie 100% kawę arabica.