Porównaj smaki: (/)
Infolinia: 61 816 69 42 czynna pn-pt: 8-16

Kawiarka Bialetti Venus 6tz

Ta wysokiej jakości kawiarka cenionego producenta, firmy Bialetti, pozwoli Ci w ciągu kilku minut przygotować prawdziwe, włoskie espresso. Nowoczesny, opływowy kształt i oryginalny design łączą się z funkcjonalnością. Kawiarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, która ma znacznie mniejszy wpływ na smak kawy niż np. aluminium. Ergonomiczny uchwyt ze sztucznego tworzywa pozwala w wygodny i bezpieczny sposób nalać do filiżanek przygotowaną kawę. Kawiarka może być używana na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Należy ją ustawić tak, aby rączka znajdywała się poza zasięgiem źródła ciepła. Urządzenie myje się ręcznie, bez użycia detergentów.

Model Bialetti Venus 6tz o pojemności 300 ml pozwala na jednoczesne zaparzenie 6 filiżanek espresso. Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzeniu powinno się przygotować ilość kawy określoną przez producenta.
Prosto z Manufaktury
bezpośrednio do Ciebie
Bezpłatna dostawa
od 99 zł
Wysyłamy
w 48h
Opinie
Strona:
  1. 1
  2. 2

11-11 z 11

ALEKSANDRA
Kawiarka ma ładny wygląd, dokonale mieści sie na kuchence gazowej , na najmniejszym palniku.
Kawę robisz szybko i z miłymi "odgłosami".
Użytkuje drugimiesiąc i jestem zadowolona gdyby nie jedno małe ale miesiąc.Nie wiem czemu teraz za każdy razem leci płyn po rączce podczas parzenia.
Skrapla się i cieknie po uchwycie. Wcześniej tego nie było. Mimo to polecam, bo kawę "robi" wyśmienitą.
Dodaj opinię