0

Hario zestaw V60 Craft Coffee Maker - Drip + serwer + filtry

PLN 85.00
PLN 850.00 / kg
Wysyłamy w 48h

Zestaw startowy do zaparzania kawy Hario, składający się z plastikowego Drippera V60-02, szklanego dzbanka o pojemności 600ml, miarki do ziaren kawy i 40 filtrów. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby interesującej się kawą, jak i dla każdego chcącego rozpocząć swoją przygodę z alternatywnymi metodami zaparzania.

Hario V60-02 pozwala na jednorazowe zaparzenie 300 – 500 ml kawy, co daje nam nawet kilka porcji. Wersja plastikowa to najmniej kosztowny wybór wśród dripperów V-60. Mimo to, nie ustępuje on pozostałym wersjom w kwestii doznań smakowych. Ponadto, wykonanie z tworzywa sztucznego zapewnia wytrzymałość i wygodę jeśli chcemy użyć Hario V-60 w podróży.

Drugim elementem zestawu jest Hario Range Server Microwave. To dzbanek odporny na wysokie temperatury, wykonany z przezroczystego szkła dla lepszej widoczności ilości zaparzonej kawy. Zaletą serwera jest możliwość używania go w kuchenkach mikrofalowych. Jest on całkowicie kompatybilny ze wszystkimi produktami z serii Hario V60. Rączka z tworzywa sztucznego ułatwia podawanie zaparzonej kawy, natomiast przykrywka zapewnia  lepsze utrzymywanie ciepła. Dzbanek posiada również skalę, dzięki której precyzyjnie zaparzysz potrzebną ilość kawy.

Do zestawu dołączone papierowe filtry. Całość zapakowana w eleganckie kartonowe pudełko.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*