0

Brazil Hazel 250g opakowanie prezentowe ziarno

PLN 37.99
PLN 32.29
PLN 129.17 / kg
Wysyłamy w 48h

Estetyczna, metalowa puszka oraz prawdziwa brazylijska kawa ziarnista 250g to idealna propozycja na prezent zarówno dla miłośników kawy, jak i orzechowych smaków. Kawa ziarnista Brazil Hazel łączy w sobie najlepsze cechy różnych odmian brazylijskiej, stuprocentowej arabiki, których dominującą nutą smakową jest naturalny, orzechowy aromat. Dodatkowo aromat migdałów wraz ze słodyczą czekolady i miodu wiernie oddają atmosferę i charakter miejsca uprawy. Sprawdź jak smakuje jedna z najbardziej orzechowych kaw w Brazylii!

Intensywność
2.7
Kwasowość
1.5
Region
Cerrado, Mogiana
Wysokość upraw
850-1250 m n.p.m.
Metoda obróbki
natural
Stopień palenia
średni (medium)
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
NICARAGUA LAS CAMPANILLAS

Brazil Cemorrado Hazel

Orzechowy bukiet to cecha charakterystyczna brazylijskich Arabik. Wielu miłośnikom kawy kojarzy się on z jej „prawdziwym” i „naturalnym” smakiem. Dlatego też specjaliści i znawcy brazylijskich kaw postanowili wydobyć esencję tego bukietu i stworzyć jedną z najbardziej orzechowych Arabik w Brazylii.

Tak powstała Brazil Cemorrado Hazel, która łączy w sobie zalety wysokogórskich kaw z dwóch brazylijskich regionów – Cerrado i Mogiana. Jej profil smakowy to perfekcyjne połączenie słodyczy miodu i mlecznej czekolady z przyjemnymi nutami migdałów i orzechów laskowych. Niska kwasowość, odpowiednia intensywność i kremowość kawy sprawia, że to idealna propozycja na co dzień. Tego smaku powinien spróbować każdy miłośnik brazylijskiej Arabiki.

NICARAGUA LAS CAMPANILLAS
NICARAGUA LAS CAMPANILLAS

Esencja brazylijskiego stylu

Nazwa Cemorrado została stworzona z połączenia nazw dwóch brazylijskich regionów kawowych – Cerrado oraz Mogiana – z których pochodzą najlepsze Arabiki. Wspólną cechą tych regionów jest umiarkowany klimat, który przyczynia się do utrzymania regularnych temperatur w ciągu całego roku – idealnych do upraw kawowca.

Cerrado to również unikalny w skali światowej region przyrodniczy wyróżniający się niezwykłym bogactwem naturalnym. To właśnie z odmian uprawianych na tak wyjątkowych obszarach i zróżnicowanych glebach eksperci stworzyli unikatowe blendy będące esencją najbardziej charakterystycznych smaków Brazylii. Cemorrado to spełnienie marzeń wszystkich tych, którzy od zawsze chcieli połączyć zalety różnych kaw – ich orzechowe, czekoladowe albo miodowe nuty – i sprawdzić, jak smakują poszczególne smaki Brazylii.

NICARAGUA LAS CAMPANILLAS
NICARAGUA LAS CAMPANILLAS
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*