0

Brazil Chocolate 1kg ziarno

PLN 99.99
PLN 99.99 / kg
Wysyłamy w 48h

Brazil Cemorrado Chocolate to gratka dla każdego miłośnika słodkich i czekoladowych smaków. Jeśli uczucia, jakie żywisz do czekoladowych dobroci są jak najbardziej porównywalne z zamiłowaniem do kawy - ta propozycja na pewno będzie idealnym wyborem! Świeżo palona kawa łączy w sobie w sobie wyraziste nuty kakao, brownie, gorzkiej czekolady, ale również fig, które dodają egzotycznego, typowego dla brazylijskich gatunków kawy smaku. Oryginalna, klasyczna kawa jest mieszanką swoistego bukietu Arabik cenionych za wysublimowany, naturalny aromat.

Intensywność
2.5
Kwasowość
1.0
Region
Cerrado, Mogiana
Wysokość upraw
1150-1350 m n.p.m.
Metoda obróbki
natural
Stopień palenia
średni (medium)
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Cemorrado Honey

Brazil Cemorrado Chocolate 1kg - brazylijska słodycz

Brazil Cemorrado Chocolate to mieszanka wysokiej jakości ziaren kawy z cenionych i znanych z wyjątkowych plantacji kawowca regionów Cerrado i Mogiana. Ich kompozycja jest spójna i dobrze dopasowana, gdyż poszczególne właściwości obu gatunków ziaren uzupełniają się w idealny, suplementarny sposób.

Cemorrado Honey

Staranny dobór ziaren i połączenie esencjonalnych cech wielu odmian, dzięki którym powstała brazylijska kawa ziarnista o wyrazistym, niezwykle wymownym bukiecie czekoladowym, stanowią odpowiedź na potrzeby i oczekiwania wszystkich pasjonatów słodyczy urozmaiconej smakiem soczystych fig. Wyrazistość i pełne body nadają kolejnym łykom kawy delikatnej subtelności. Każdy amator ziaren z regionów Cerrado i Mogiana będzie zachwycony filiżanką kawy, która nie tylko dodaje energii, ale również postawi na równe nogi pasjonata czekoladowych doznań.

Cemorrado Honey

Brazylijska kawa ziarnista - esencjonalność wyjątkowego smaku

Cerrado i Mogiana - to właśnie od tych dwóch miejscowości wywodzi się nazwa cenionej za swoją czekoladową nutę kawy Cemorrado. Z tamtych rejonów pochodzą najlepsze gatunki Arabiki, których ziarna dojrzewają w umiarkowanym klimacie bez nagłych spadków i wzrostów temperatur, co pozwala stworzyć optymalne warunki do uprawy kawowca. Kawa ziarnista 1 kg łączy w sobie zatem wszystkie najbardziej cenione walory smakowe i aromatyczne w każdej filiżance tego napoju.

Cemorrado Honey

Brazylijska kawa ziarnista to nie jedyny atut, z którego słyną wspomniane okolice. Cerrado jest również znane z niezwykle obfitej różnorodności naturalnej, jej podstawa to bogata w wartości odżywcze gleba oraz klimat stanowiący podstawę uprawy najlepszych ziaren kawy brazylijskiej. Kawa ziarnista 1 kg oferuje orzeźwiającą słodycz i kuszący aromat, a to wszystko w jednej kompozycji w brazylijskiej odsłonie.

Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem