0

Ręcznie malowany kubek 400ml lazurowy Lubiana

PLN 29.99
PLN 149.95 / kg
Wysyłamy w 48h

Prezentujemy ręcznie malowany kubek do kawy o pojemności 400 ml w kolorze lazurowym. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki. Każdy kubek jest inny, niepowtarzalny i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca rytuał picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się również filiżanki w 4 kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Każdy kubek jest w 100% ręcznie malowany, dlatego kubki tego samego koloru, ale pochodzące z różnych partii produkcyjnych mogą się od siebie nieznacznie różnić odcieniem.

Opis
Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino

Codzienna kawa potrafi być momentem bardzo szczególnym, a nawet osobistym. Poświęcamy mu wiele uwagi – mieląc świeżo palone ziarna, albo ogrzewając ulubione naczynie. Takie momenty wymagają więc specjalnej oprawy – przedstawiamy ręcznie malowany kubek do kawy o pojemności 400 ml w kolorze lazurowym. Wielkość jest idealna do latte lub dużej czarnej kawy zaparzonej w dripie czy chemexie. To projekt renomowanej firmy Lubiana specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości ceramiki.

Każdy kubek jest inny, niepowtarzalny i posiada znamię ręcznej pracy artysty. W ten sposób wzbogaca zwyczaj picia kawy, czyni go indywidualnym, wyjątkowym doświadczeniem. Kształt kubka oraz rozmiar zostały opracowane tak, aby dostarczyć maksymalnej przyjemności z picia kawy. To przykład nowoczesnego rzemiosła, które idealnie pasuje do wyśmienitej, świeżej kawy. W naszej ofercie znajdują się również ręcznie malowane filiżanki w 4 kolorach, dzięki którym skompletujesz cały, unikatowy zestaw kawowy.

Filiżanki Mk Cafe Fresh Cappuccino
Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem