0

Młynek ręczny Rhinowares Hand Coffee Grinder

2 Ocena(y)
PLN 189.00
PLN 270.00 / kg
Wysyłamy w 48h

Wytrzymały i poręczny młynek do kawy Rhinowares. Idealny do mielenia kawy w domu, pracy i w podróży.

Ceramiczne, stożkowe i samozaciskowe żarna są bardzo trwałe, nie rdzewieją i nie zmieniają zapachu kawy. Młynek oferuje wiele stopni mielenia ziaren, które można dostosować w łatwy sposób za pomocą przekładki pod żarnami. Elegancka, stalowa obudowa opleciona jest gumową opaską dla pewniejszego chwytu. Jednorazowo w młynku mieszczą się 42 gramy ziaren. Wyposażony w praktyczny pokrowiec.

Opis

Cechy produktu:
Producent: Rhinowares
Rodzaj młynka: ręczny
Żarna: ceramiczne
Wysokość: 17 cm

Opinie
Strona:
1 - 2 z 2 Pokaż:
10
Katarzyna
Metalowy młynek z ceramicznymi żarnami jest bardzo wydajny i solidny, poza jednym ważnym mankamentem - obudowa jest niedopasowana - części nie trzymają się razem i spada dolny pojemnik, a to znaczy, że nie można mielić w ręku bez podparcia spodu. Miałam tańszy młynek (3 razy tańszy) i nie miał takiego problemu.
Katarzyna
Daje 3 gwiazdki, gdyż plusy: młynek świetnie leży w ręce, i super mieli, Minusy: jest stalowo plastikowy i niestety obudowa plastik metal się nie sprawdza, rusza się dolny pojemnik i pokrywka, a dolny pojemnik jest tak luźny i jeśli nie oprzeć go o blat lub siebie podczas mielenia to spada. Moim zdaniem taka niedoróbka to jakieś nieporozumienie. Miałam wczesniej podobny młynek, ale niestety żarna ceramiczne są bardzo delikatne i twardsze ziarna uszkodziły go i latał, ale był ponad 3 razy tańszy.
Dodaj opinię
Ocena *
*
*