Supreme Strength 250g

Wybierz rodzaj kawy
Cena:
18,90 zł

75,60 zł / kg

Sztuk:
Wysyłamy w 24h
Kompozycja wyrazistych odmian ziaren, przeznaczona dla osób traktujących kawę jako niezbędny element podtrzymania aktywności umysłu. Mocne palenie pozbawia kawę kwasowości i nadaje jej ciekawej goryczki oraz mocy, która skutecznie postawi Cię na nogi i dostarczy niezbędnej energii do pracy.
Profil aromatyczny
Intensywność 4,5
Kwasowość 2
Prosto z Manufaktury
bezpośrednio do Ciebie
Bezpłatna dostawa
od 70 zł
Wysyłamy
w 24h
Map
Region
100% Arabiki z Brazylii, Indii, Kolumbii
Stopień palenia
ciemny (dark)
Skład blendu
50% Brazil Mogiana/ 30% India Plantation/ 20% Colombia Supremo
Rekomendowany sposób parzenia
i
Opis
Supreme Strength

Supreme Strength

Ciemne ziarna skrywają charakterystyczne dla tej kawy wyraziste, ale i wytworne aromaty gorzkiej czekolady, kakao, wanilii i dobrze wypieczonej skórki chleba

Dzięki powolnemu paleniu kawa zostaje pozbawiona kwasowości i uzyskuje zdecydowaną goryczkę, pełne body i oczekiwaną moc, która każdego dnia skutecznie postawi Cię na nogi i dostarczy niezbędnej energii do pracy. Ta kompozycja mocnych, wyrazistych kaw przeznaczona jest dla osób, które traktują ten napój jako niezbędny element wydajności i kreatywności umysłu.

charakter

Supreme Strength to kawa o charakterze mocnego włoskiego espresso. Składa się z trzech gatunków Arabik. Aksamitna Brazil Mogiana i wyrazista India Plantation dostarczają kawie „pełności”, niezbędnej mocy i pikantnych, lekko ostrych nut smakowych. Trzeci składnik – Colombia Supremo ma za zadanie dodać do mieszanki odrobiny wyrafinowania i podkreślić jej przyjemne smaki. Tajemnica Supreme Strength tkwi jednak nie tylko w ziarnach. Ważne jest powolne prażenie, które wydobywa schowany głęboko w ziarnach bukiet. Wydłużony czas palenia prowadzi do przeobrażenia się pierwszych lekkich i rześkich aromatów w zupełnie nowe – charakteryzujące się mocą i stanowczością, niespotykane w jasnopalonych kawach. Przy pierwszym łyku czujemy wyraźny aromat, który można porównać z zapachem dobrze wypieczonej skórki chleba. Następnie doświadczamy smaku gorzkiej czekolady i intensywnego kakao. Ten posmak jest wyraźny, przyjemny i na długo pozostaje w ustach, tak że mamy ochotę sięgnąć po kolejną filiżankę.

Opinie
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-10 z 19

Renata
Kawa wyśmienita :) polecam
Adrian
Lepszej kawy nie piłem. Wyjątkowo smaczna i aromatyczna. W mojej subiektywnej opinii najlepsza.
Małgosia
Bardzo dobry wybór,kawa wyśmienita o wyrazistym aromacie-poezja smaku
Sebastian
Wyśmienita kawa, wspaniały aromat oraz intensywny smak. Idealna w połączeniu z małą ilością mleka.
Darek
Brak kwasowości, wspaniały smak oraz aromat, który cudownie roznosi się po całym pokoju. To najkrótsza charakterystyka tej kawy, która stała się jedną z moich ulubionych.
Zaparzana we frenchpress.
Rafał
Bardzo dobre na początek zabawy ze świeżo paloną kawą. Wg mnie bardzo niska kwaskowość. Espresso gęste i aromatyczne. Crema bardzo dobra. Sprawdzone na 1kg kawy.
Kuba
Pyszna kawka , Mało kwaśna i bardzo aromatyczna . Zamówiłem więcej i rozdałem znajomym byli zachwyceni . Polecam
MW
Petarda. Jak czerwone wino, o którym można powiedzieć 'full-bodied'. Solidna, esencjonalna, wiele 'treści' przy jednoczesnym eleganckim zbalansowaniu. To duża sztuka uzyskać tyle wrażeń/ smaków i utrzymać je w ryzach.
Gosia
Wypróbowałam kilka rodzajów i ta odpowiada mi najbardziej. Wyrazisty smak, intensywna ale nie kwaśna. Zdecydowanie polecam!
Agnieszka
Kawa Supreme Strength jest jedną z najlepszych mieszanek jakie kiedykolwiek piłam. Mało kwaśna, bardzo mocna, wyrazista, idealna do picia bez mleka jak i z mlekiem. Latte wychodzi bomba! ;-) Postaram się popróbować jeszcze inne kawy, niektóre smaki mam już za sobą, ale chyba i tak pozostanę przy tej ;-)
Dodaj opinię